Wygląda na to, że relacje między aktorami, Glenem Powellem i Niną Dobrev, napotykały trudności, a zachodni dziennikarze zastanawiali się pewnego dnia: "Czy młodzi ludzie są razem, czy też się rozstali?". Wielu fanów początkowo romans między aktorami wydawało się frywolne, ale z biegiem czasu, Glen i Nina byli razem i cieszył ich związek.

Пара на день рождении Нины

Para na urodziny Niny

Teraz żółta prasa jest rozdarta ze sprzecznych informacji z różnych źródeł, z jednej strony para rzadko widuje się razem ostatnio i oboje są zaangażowani w projekty. Tabloid E! Wiadomości opisują sytuację w następujący sposób:

"Kariera dla obu jest na pierwszym miejscu i to mówi wszystko! Ostatnio on i ona są zaangażowani w filmowanie i projekty, które zajmują cały jego wolny czas. Od lata spotykają się tylko kilka razy, więc nie jest zaskakujące, że dystans stopniowo "ochłodził uczucia", gdyby tak było. Tymczasowa jest luka, czy nie, trudno powiedzieć, ale teraz to głupio nazwać je parą! "
Пара не подтвердила разрыв

Para nie potwierdziła luki

Oprócz tego punktu widzenia istnieje jeszcze jeden:

"Nie ma problemu w związku Niny i Glena! Tak, są teraz postrzegane rzadziej, niż by sobie życzyły. Zajęty harmonogram pracy nakłada pewne obowiązki i stwarza trudności dla życia osobistego, ale są razem! "

Oczywiście dystans i napięty harmonogram pracy nie zniszczyły ani jednej pięknej hollywoodzkiej pary, ale jest za wcześnie, by mówić o przerwie. Do chwili obecnej para oficjalnie nie odpowiedziała na oświadczenia w prasie i uparcie milczy.

Wcześniej pisaliśmy, że romans między aktorami rozpoczął się latem ubiegłego roku. Relacje stały się znane po opublikowaniu humorystycznych i romantycznych zdjęć z ślubu Julianne Hough. Panna młoda nie mogła się oprzeć i opublikowała zdjęcie na Twitterze, używając słów:

"Madly z radością przedstawi całemu światu nową parę gwiazd! Bardzo się z nich cieszę! Są naprawdę szczęśliwi. "
Глен Пауэлл и Нина Добрев на свадьбе подруги

Glen Powell i Nina Dobrev na ślubie dziewczyny

Pojawiające się obrazy natychmiast stały się własnością E! Wiadomości i inne czasopisma oraz fani zaczęli pogratulować parze na portalach społecznościowych.

Czytaj także
  • Ciężarna Miranda Kerr i inne gwiazdy nagradzanej aftepatii "Złotego Globu"
  • Nina Dobrev potwierdziła romans z Glen Powell
  • Orlando Bloom i Nina Dobrev zostały zauważone razem na premierze obrazu "The Promise"

Mamy nadzieję, że problemy z relacjami są tymczasowe, a para będzie wspólnie świętować Boże Narodzenie, zachwycając ich zwolenników wakacyjnymi zdjęciami!