Po omówieniu narodzin pierworodnej Kylie Jenner i oglądaniu wzruszającego wideo opublikowanego przez dziewczynę, fani klanu Kardashian-Jenner nie wierzyli własnym oczom, widząc w tym swoje trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye West.

Mistrzowska klasa od mojej matki z doświadczeniem

Rodzice wielu dzieci Kim Kardashian i Kanye West, którzy nie sprzedali pierwszej sesji zdjęciowej z ich nowonarodzoną córeczką Chicago (Shaikago) do błyszczących magazynów za sumę sześciu zer, powierzono przedstawienie dziecku opinii publicznej jednej z ciotek - Kylie Jenner.

Кайли Дженнер показала племянницу

Kylie Jenner pokazała swoją siostrzenicę

We wczorajszym wideo było miejsce nie tylko dla rewelacji Kylie i wizerunku jej córki, ale także dla uroczego spisku z jej siostrzenicą.

W kadrze 20-letni Jenner, wciąż w pozycji, ostrożnie bierze dziecko z rąk 37-letniej siostry, urodzonej 15 stycznia, i emocjonalnie mówi:

"Ona jest taka mała!"
Кайли Дженнер, Ким Кардашьян,Чикаго Уэст

Kylie Jenner, Kim Kardashian, Chicago West

Кайли Дженнер, Чикаго Уэст и Ким Кардашьян

Kim przekazała Kylie pewne sensowne i teraz odpowiednie wskazówki dotyczące opieki nad dziećmi.

Роб Кардашьян с дочкой Дрим, Ким Кардашьян с дочкой Чикаго

Rob Kardashian ze swoją córką Dream, Kim Kardashian z córką Chicago i Kylie Jenner

Kim ona jest?

Komentując wygląd swojej siostrzenicy, Kylie zauważa, że ​​różni się ona od nowonarodzonej Północy i Świętego. Dyskusje na temat podobieństwa Chicago, które dla małżonków przetrwały i urodziły zastępczą matkę, kontynuowały życie internautów. Wierzą, że Chicago jest jak Kim. Fani Kardashian, obsypani małym koralikiem z komplementami, są pewni, że dziewczyna wyrośnie na prawdziwą piękność.

Ким Кардашьян с дочкой

Kim Kardashian z córką

Чикаго Уэст

Chicago West

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię córki.
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.

Tymczasem pierwsze dziecko Chloe Kardashian już jest w drodze. 33-letnia siostra Kim i Kylie, będąc w ostatniej fazie ciąży, cierpią na bezsenność i chcą szybko spotkać się ze swoim dzieckiem.