Leonardo DiCaprio, który chce zdobyć Oscara, jest uznawany przez gildię aktorów ekranowych w USA za najlepszego aktora do swojej pracy w Survivor. Jego główni konkurenci - aktorzy Brian Cranston, Johnny Depp, Michael Fassbender, Eddie Redmayn tym razem pozostali.

Na właściwym tropie

DiCaprio jest o krok od pielęgnowanych posągów, mówią eksperci. Utalentowany artysta otrzymał już trzeci Złoty Glob w swojej karierze za rolę kolonizatora Hugh Glass, a teraz został uhonorowany podczas ceremonii 22. edycji Act Actors Guild Awards.

Według statystyk, ponad 66 procent zwycięzców SAG staje się szczęśliwymi posiadaczami złotego Oskara.

Glamour i blask

30 stycznia, wieczorem w Los Angeles, gwiazdy pokazały nie tylko swoje piękno, ale także swoje stroje. Krytycy mody zauważyli spektakularny występ na czerwonym dywanie Emilii Clark, ubrany w puszystą, fuksjową sukienkę, Nicole Kidman, która pojawiła się w miękkiej sukience z romantycznymi marszczeniami, i Alicię Vikander, w sukience wysadzanej metalicznymi błyskotkami w różnych odcieniach.

Nawiasem mówiąc, ten drugi został uznany najlepszym wykonawcą drugiego planu za rolę nauczyciela w filmie "Dziewczyna z Danii".

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

Laureaci Nagrody SAG-2016

Wikander Company w tej nominacji został skomponowany przez Idrisa Elbę, który grał w filmie "Dzikie zwierzęta".

Jeśli chodzi o kategorię najlepszego wykonawcy wiodącej roli, wtedy zwycięstwo przypadło Brie Larson za rolę w "Pokoju".

Film z najlepszą obsadą to film "W centrum uwagi" w reżyserii Thomasa McCarthy'ego. Warto zauważyć, że aktorzy nagrodzeni ogólną nagrodą nie otrzymali ani jednej osobistej nagrody.

Na uroczystości i celebrowanych seryjnych celebrytów. Najlepsi wykonawcy dramatycznych seriali to Kevin Spacey i Viola Davis.

Na arenie komediowej Jeffrey Tambora i Ouzo Aduba nie byli równi.

W mini-serialu wyróżnili się Idris Elba i Quinn Latifa.

"Opactwo Downton" wygrało najlepszą obsadę w serialu dramatycznym oraz "Pomarańczowy - hit sezonu" - serial komediowy.

«Лучший актер» — Леонардо Ди Каприо («Выживший») «Лучшая актриса» — Бри Ларсон («Комната») «Лучший актер второго плана» и «Лучший актер в мини-сериале» — Идрис Эльба («Без
«Лучший актер драматического сериала» — Кевин Спейси («Карточный домик»)«Лучшая актриса драматического сериала» — Виола Дэвис («Как избежать наказания з«Лучший комедийный актер» — Джеффри Тэмбор («Очевидное»)
«Лучшая актриса второго плана» — Алисия Викандер («Девушка из Дании»)Эмилия Кларк в наряде от DiorНиколь Кидман в платье от Gucci