Od uważnych wielbicieli księżnej Cambridge, jeden interesujący niuans nie był w stanie się ukryć: plamę w kolorze tynku grzęzną stale na ramionach żony księcia Williama, a jego miejsce zwichnięcia zmienia się cały czas. Jeśli są to zadrapania, skaleczenia lub oparzenia, skąd się biorą?

Кейт с дочкой

Istnieje wiele wersji w Internecie: mówią, że wina księżnej podczas zabawy z dziećmi jest winna za wszystko. Jest taka wersja, że ​​boli się podczas domowych lub kuchennych spraw, istniało nawet założenie bulimii.

Стало известно, почему Кейт Миддлтон постоянно с пластырем на руках Wskazówka na powierzchni

Świeccy obserwatorzy stosują się do zrealizowanej innej wizji. Są pewni, że cały problem dotyczy zwierząt domowych mieszkających w Pałacu Buckingham. Oczywiście, kochająca Kate nie omija szansy na zabawę z nimi i dostaje siniaki i zadrapania na jej zadbanych dłoniach.

Кейт с мужем

Zwracamy uwagę na kilka faktów z fotografii potwierdzających, że Kate Middleton pojawiła się na imprezach towarzyskich, z rękami zaklejonymi gipsem w różnych miejscach.

Czytaj także
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Pozostaje tylko czekać na wyjaśnienie od służby prasowej rodziny królewskiej. Mam nadzieję, że ulubieniec publiczny nie ma poważnych problemów zdrowotnych.