Specyfikacje nowego albumu Abel Tesfaye, zwanego The Weeknd, zatytułowanego My Dear Melancholy, kontynuują. Początkowo fani uważali, że kompozycja "Call Out My Name" była dedykowana byłej dziewczynie, piosenkarce Selene Gomez, a teraz użytkownicy sieci oskarżyli muzyka o nieuczciwość.

Linie dotyczące operacji

Abel Tesfaye i piękna romantyczka Seleny Gomez, wokół której namiętności wyrzeźbiły Bellę Hadid, porzucone przez muzyka, trwały dziesięć miesięcy, a zakończyła para wyjeżdżająca.

Абель Тесфайе

Abel Tesfaye

Певица Селена Гомес

Selena gomez

Абель Тесфайе и Белла Хадид

Abel Tesfaye i Bella Hadid

Jak wiecie, tego lata, kilka miesięcy przed przerwą w The Weeknd, jego gwiazda przeszła skomplikowaną operację przeszczepu nerek, więc uważni użytkownicy nie mogli narysować paraleli, słysząc słowa z piosenki Call Out My Nam, napisanej przez Tesfaye. Mówią:

"Powiedziałem, że nic nie czuję, ale skłamałem. Prawie zrezygnowałem z kawałka siebie, żebyś mógł żyć.

Wielu uważało, że nie ma takich zbiegów okoliczności, i zdecydowało, że odważny Abel chce być dawcą dla Seleny zamiast jej przyjaciółki Franci Rice.

Селена Гомес и Франсия Райса

Selena Gomez i Francia Rice

Po prostu piękne linie

Podczas gdy wszyscy czekali na komentarze od samego Gomeza, źródło bliskie wokalistce, oburzone zachowaniem jej byłego chłopaka, postanowiło porozmawiać z dziennikarzami na ten temat.

Селена Гомес в воскресенье

Selena Gomez w niedzielę

Integer powiedział, że ta propozycja od Abla, który nie był już zaniepokojony relacjami z Seleną, on i jego kariera, i nie zbliżyli się.

Абель Тесфайе на прошлой неделе

Abel Tesfaye w zeszłym tygodniu

Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na zdjęciu potwora na wakacjach 3

Nieporozumienia w związku ukochanej zaczęły się jeszcze przed operacją piosenkarki, więc muzyk nie pomyślał o ryzyku dla swojego przyjaciela, a ona sama nie zaakceptowałaby takiej ofiary od niego.