W ten weekend w Nowym Jorku odbyła się premiera filmu Michaela Patricka Kinga "I Love You Stronger". Oprócz legendarnego scenarzysty i reżysera, który zasłynął z pracy w projektach "Seks w wielkim mieście", na wystawie obecne były także inne gwiazdy uznanych seriali i filmów. Stało się to znane dzięki opublikowanemu zdjęciu, które Cynthia Nixon opublikowała na swojej stronie Instagram.

Сара Джессика Паркер и Синтия Никсон

Sarah Jessica Parker i Cynthia Nixon

Nadal jesteśmy bardzo przyjaźni

Sądząc po zdjęciu, które zostało opublikowane na portalu społecznościowym, premiera taśmy odbyła się w bardzo wesołej i przyjaznej atmosferze. Na zdjęciu Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Michael Patrick King i Bridget Everett. Czwórka stała obok siebie, tuląc się i uśmiechając do fotografa. Pod zdjęciem Nixon napisał te słowa:

"Bardzo się cieszę, gdy mogę powiedzieć, że Kingowi udało się stworzyć kolejne arcydzieło, w którym ujawnia się bardzo interesująca historia. "Kocham cię bardziej" to szalony, śmieszny, skandaliczny, seksowny i taki prawdziwy film! Bardzo się cieszę, że na przykładzie tej taśmy poznałem moich kolegów i wspaniałych przyjaciół: Sarah Jessicę Parker i oczywiście Michaela Patricka Kinga. Nadal jesteśmy bardzo przyjaźni. Serial i filmy "Seks w wielkim mieście" to całe życie, które chciałbym znów przeżyć. "
Синтия Никсон, Сара Джессика Паркер, Бриджет Эверетт, Майкл Патрик Кинг

Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Bridget Everett, Michael Patrick King

Dlaczego Cynthia w tym poście przypomniała sobie taśmę, która opowiada historię czterech dziewczyn, ogromnej liczby koktajli na Manhattanie i jednym mieście - wciąż jest niejasna. Być może dziewczyny w ten sposób zasugerowały, że pamiętają ten projekt z wielkim ciepłem i bardzo żałują niemożności wycofania tej kontynuacji.

Кадр из сериала «Секс в большом городе»

Strzał z serii "Seks w wielkim mieście"

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Cynthia Nixon: "Jak zarabiać na obelgach u twego boku"
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby

Sarah Jessica Parker kłóci się z Kim Catroll

We wrześniu tego roku okazało się, że trzeci film "Seks w wielkim mieście" nie będzie, a jedna z aktorek legendarnej czwórki, Kim Cattrall, która reinkarnowała Samanthę na ekranie, była winna za wszystko. Po tym, jak Kim w końcu zdecydowała się odmówić wzięcia udziału w kontynuacji legendarnego obrazu, nie tylko producenci projektu i reżyser, ale także Sarah Jessica Parker, wzięli do niej broń. Oskarżyła Cattroll o tchórzostwo i wykręciła fakty dotyczące nowego filmu.

Сара Джессика Паркер

Sarah Jessica Parker

W odpowiedzi Kim wygłosiła świetny wywiad, w którym powiedziała, że ​​głównym punktem, w którym odmówiła producentom zdjęć do filmu "Wielki seks w mieście-3", jest negatywna postawa ekipy filmowej i obsady. Oto słowa, które Kim powiedziała na ten temat:

"Nie rozumiem, dlaczego teraz pojawia się pytanie o moją obecność w nowym projekcie dla 4 przyjaciół. O tym, że nie będę działać w "Sex Big City-3", powiedziałem producentom rok temu. Dla mnie ten projekt jest zbyt wielkim testem, który dotyczy mojej psychiki, a nawet życia, odkłada jeden wielki negatyw. Przejawia się to dosłownie we wszystkim: w stosunku do otaczających mnie na planie, że mieszkam w innym mieście i do rozstrzelania musiałem podróżować przez wiele kilometrów, całkowitej nieobecności życia osobistego i absolutnej obojętności pozostałych 3 aktorek, z którymi ciągle grałem. Rozumiem, że jestem o 10 lat starszy od nich, ja, w przeciwieństwie do nich, nie mam dzieci i generalnie mają zupełnie inne interesy, ale przynajmniej elementarny szacunek i poczucie taktu powinny być dla mnie?! Właśnie z tego powodu nie chcę powracać do ich towarzystwa i ponownie udawać Samantę, jak to było przez wiele lat. "
Ким Кэттролл

Kim Cattrall