Wydawało się, że Sarah traci życie, grając w filmie "Seks w wielkim mieście" - przystojnym zawieszeniu, gorącym romansie, ciągłej zdradzie i tylko na końcu - pokoju i miłości. Tylko w filmie - ten sam miłośnik bohaterów, "człowiek swoich marzeń", ale w życiu trochę inny.

Seks i miasto

Z reguły aktorzy poznają się podczas filmowania, prezentacji i festiwali. Z tymi samymi "błyszczącymi" partnerami, takimi jakie są. Potem przychodzą piękne, jasne powieści, które w większości trwają długo. Tak właśnie Robert Downey i Sarah Jessica Parker. Poznawszy się na planie Pierworodnych, zakochali się "od pierwszego wejrzenia", co nie jest zaskakujące - obie są jasne i interesujące. Należy zauważyć, że to ze względu na Sarah Downey Jr. porzucił jego "orszak", a reszta pań z serca została zapomniana. Wszyscy mówili o powieści, a małżeństwo ciągle dawało powody do plotek i dawało nadzieję. Mieli nawet wziąć ślub!

Jak wyglądały relacje między Sarah Jessicą Parker i Robertem Downey Jr.

Od dzieciństwa Robert był dostępny i pozwalał na wszystko - pieniądze, sławę, narkotyki. Będąc synem bogatego mega-reżysera, bawił się nie tylko w świecie Hollywood, ale także w świecie kokainy, zapomniał ostrzec Jessikę o tym! Musimy zapłacić hołd, dzięki Downey, ona stał się sławny , prawda na początku, podobnie jak dziewczyna Roberta. Dała mu miłość i próbowała wesprzeć go w walce z nałogiem, znosić ciągłą nieobecność, zakłócanie filmowania i rozpusty. A potem Sarah Jessica Parker właśnie wyjechała w pewnym momencie.

I tak zakończyła się "rozkoszna atrakcja". Siedem lat miłości i bólu. Robert Downey Jr. przyznał później, że dzięki Sarah Jessice przeżył najtrudniejszy i najgorszy okres w swoim życiu.

Coś uroczego było w ich podobieństwie. Piękne, młode, utalentowane, niezmiennie przyciągały wzrok niewytłumaczalnym podobieństwem, synchronizacją ruchów, a nawet ubraniem. To była ich odpowiednik - uniseksowa szafa Sarah.

Dziś nie są razem. Życie Sarah Jessica Parker było wspaniałe - kariera, kochający mąż i troje uroczych dzieci. Może wtedy po prostu nie miała siły, ale teraz znalazła dokładnie to, czego szukała.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława docierają nawet do biednych
  • Sekret idealnych relacji z Sarah Jessica Parker

Robert Downey Jr. wszystko też jest w porządku - gra w hity, zarabia miliony. W końcu "wyrwany" z ciemności kokainy to zupełnie inna miłość.

Сара Джессика и Роберт Дауни в начале романа Сара Джессика Паркер и Роберт Дауни Младший на прогулке В стиле унисекс
Сара Джессика Паркер и Роберт Дауни Младший не прочь подурачитсяСара Джессика Паркер и Роберт Дауни Младший путешествуютСара Джессика Паркер и Роберт Дауни Младший. Словно репетиция свадьбы.
Сара Джессика Паркер и Роберт Дауни Младший уже уставшие от отношенийСара Джессика Паркер сегодняРоберт Дауни младший - сегодня красив как и в молодости