Ostatnio gwiazda "50 odcieni szarości" ostatecznie rozwiała wątpliwości fanów na temat jej nowego romansu, pojawiając się na randce z Chrisem Martinem w restauracji na izraelskim wybrzeżu. Dakota Johnson, która siedziała ze swoim kochankiem przy stole w najdalszym kącie pokoju, widziała jednak paparazzi i robiła ciekawe zdjęcia. Para zachowywała się nieco powściągliwie, nie okazując nadmiernych emocji.

Jednak zmysłowy wygląd i delikatne dotknięcia rąk kochanków nie mogły pozostać niezauważone.

У Криса Мартина новый роман Dla twojej ukochanej, choć w Argentynie!

To nie była pierwsza randka dla pary, którą reporterzy mogli sfotografować. Jesienią tego roku odwiedzający restaurację w Los Angeles zauważyli Dakotę i Chrisa podczas romantycznej kolacji, a zachowanie młodych ludzi natychmiast uświadomiło sobie, że nie są oni tylko przyjaciółmi, a miesiąc później argentyńscy paparazzi sfotografowali Johnsona i Martinę na koncercie w dalekim Buenos Aires, gdzie Dakota jest zakochana poszła towarzyszyć swojemu chłopakowi w ramach swojej trasy. Podczas koncertu dziewczyna nie siedziała w audytorium, tylko w kabinie komentatorskiej.

Дакота Джонсон на концерте Криса Мартина

A w programie Coldplay show Dakota obserwował, co dzieje się z inżynierami dźwięku. Aktorka nie ukrywała i otwarcie podziwiała talent swojego kochanka. Po koncercie Johnson i Martin opuścili stadion.

Пара переживает конфетно-букетный период Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Sprawa Chrisa Payne'a z Annabelle Wallis
  • Rzadkie zdjęcia rodzinne: Byli współmałżonkowie Gwyneth Paltrow i Chris Martin spędzali czas z dziećmi

Po rozwodzie z Gwyneth Paltrow, Chris Martin spotkał się z Jennifer Lawrence, a później z Annabelle Wallis. Dzisiaj miłośnikiem Chrisa jest Dakota Johnson, a może ta powieść będzie dłuższa, kto wie?