Młoda wschodząca 21-letnia gwiazda Dakota Fanning, podobnie jak wiele gwiazd, jest pod obserwacją dziennikarzy i fanów. W młodości trudno jej nazwać dziewczynę niepoważną, ponieważ traktuje romans dość poważnie i nie będzie romansu z mężczyzną, z którym nie chce żyć przez całe życie.

W 2013 r. Sieci otrzymały pierwszą informację, że aktorki Dakota Fanning i Jamie Strachan, które nieczęsto widywano razem, zostały znalezione. Jej wybrana była nie mniej popularna, ale w kręgach mody, zdobywczyni wybiegów. Od razu należy zauważyć, że różnica wieku kochanków jest imponująca - trzynaście lat. Ale to nie przeszkadza parze cieszyć się sobą, pokazując swoje związki. Ponadto sama dziewczyna twierdzi, że jeśli oboje są szczęśliwi, to żadna różnica lat nie stanie się przeszkodą.

W poszukiwaniu szczęścia

Wcześniej aktorka często była zauważana u młodych ludzi w swoim zawodzie i za każdym razem paparazzi nagradzali ją nowym romansem. Ale nigdy nie rozwinęły się stosunki przyjaźni. Ale konsonans "Dakota Fanning i Jamie Strachan" stał się dla dziewczyny uosobieniem prawdziwego szczęścia. A ta aktorka powiedziała na głos w wywiadzie dla nowojorskiej gazety. Dziewczyna znalazła swoją miłość, wsparcie i sojusznika, z którym zamierza żyć długo i szczęśliwie. Być może tak było miłość od pierwszego wejrzenia Wszakże zapoznawszy się na imprezie, po tym stali się całkowicie nierozłączni.

Czytaj także
  • Rzadkie wyjście: Dakota Fanning i jej chłopak w meczu koszykówki
  • Tom Cruise, 11 lat, daje buty urodzinowe Dakota Fanning
  • Dakota Fanning w wywiadzie dla magazynu Town & Country opowiedziała o swoim życiu osobistym

Dakota Fanning i Jamie często pojawiają się publicznie, a para wydaje się szczęśliwa. Aktorka zauważa, że ​​ma podobne poglądy na życie z Jamiem. Ponadto inny rodzaj aktywności i kariery nie ingeruje w ich życie osobiste. Dakota zamierza wziąć udział w filmie "Effie", a jej chłopak coraz częściej pojawia się na elitarnych pokazach mody, reprezentujących najbardziej znane marki.

Дакота Фаннинг и Джейми Страчан1 Дакота Фаннинг и Джейми Страчан2 Дакота Фаннинг и Джейми Страчан3
Дакота Фаннинг и Джейми Страчан4Дакота Фаннинг и Джейми Страчан5Дакота Фаннинг и Джейми Страчан6
Дакота Фаннинг и Джейми Страчан7Дакота Фаннинг и Джейми Страчан8Дакота Фаннинг и Джейми Страчан9