Coraz częściej w raperie pojawiło się zdjęcie Instagram Drake'a z logo Adidasa. Fani piosenkarki od dawna wiedzą, że przez długi czas nosił odzież Nike, a Adidas był prerogatywą Kanye Westa. Teraz sytuacja się zmieniła i Drake nie ukrywa już "trzech pasków" na swoich zdjęciach opublikowanych w Internecie. W ciągu ostatniego tygodnia użytkownicy zobaczyli dwa zdjęcia naraz, w których raper pojawił się w spodniach Adidasa. Co się stało? Czy Drake wreszcie wymieni swoją ulubioną markę na "trzy paski"?

Przypomnijmy, że w 2016 roku Drake zamieścił zdjęcie ze swoim kontem w różowej koszulce włoskiego klubu Juventus. Wszyscy wiedzą, że te koszulki są produkowane przez Adidasa. Jednak Aubrey, wykorzystując logo Smarta w Photoshopie, pozostał wierny Nike.

Publikacja z champagnepapi (@champagnepapi)

"Gra w jedną bramę"

Ale, widocznie, dzisiaj sytuacja zmieniła się dramatycznie i kanadyjski raper nie ukrywa już, że nosi Adidasa albo na Instagramie, albo w życiu codziennym. Ostatnio Drake był wielokrotnie widywany w markowym stroju sportowym, a także w trampkach YeezySeason 4. Najprawdopodobniej związek z Twoją ulubioną marką zostanie ostatecznie zerwany, nawet jeśli Aubrey oficjalnie nie współpracuje z Adidasem. Nawiasem mówiąc, Kanye West w 2013 r., Zgodnie z podobnym programem, rozwiązał umowę z tą amerykańską firmą. Później raper przyznał, że w stosunkach z Nike nie czuł niezbędnej wolności, co znalazło odzwierciedlenie we wspólnej pracy. Nie jest wykluczone, że Drake ma takie same roszczenia do marki, ponieważ podczas gdy amerykański hip-hopowy artysta wydał kolejną kolekcję z niemieckim koncernem, Aubrey właśnie wydał trzy modele od 2014 roku z Nike przez cały okres obowiązywania umowy.

Рэпер меняет пристрастия в одежде Czytaj także
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny
  • Od niemowlęcia do pana młodego: 40 zdjęć księcia Harry'ego, z którego nie odwrócisz wzroku!

Wydaje się, że fakt ostatecznego oddzielenia rapera, zmęczonego jednostronnymi relacjami, z marką Nike pozostaje tylko kwestią czasu. Ale amerykańska firma nie pozostanie w przegranym, - z Virgil Ablo wypuszczają nowe kolekcje sneakersów częściej niż fani marki muszą nosić.