Światowy fanklub Linkin Park jest w szoku. Wczoraj główny wokalista i jeden z założycieli tego popularnego zespołu rockowego popełnił samobójstwo.

Ciało znaleziono o 9 rano w jego domu. Chester Bennington powiesił się, gdy nikt nie był w domu ... Tego dnia jego bliski przyjaciel i kolega, muzyk Chris Cornell, lider Soundgarden, powinni świętować swoje 53 urodziny. W rzeczywistości Chester Bennington powtórzył akt Cornell.

Артист смог справиться с нарко- и алкозависимостью

Późny muzyk ma dużą rodzinę: sześcioro dzieci z różnych małżeństw i żonę Talinda Bentley. Bliski przyjaciel Chestera, Mike Shinoda, napisał o tym, co stało się na jego Twitterze, przyznając, że był głęboko przygnębiony i dosłownie zrozpaczony.

Беннингтон с коллегами

Na pierwszy rzut oka akt odnoszący sukcesy artysta wydaje się całkowicie szalony. Dosłownie 2 dni przed tragedią członkowie zespołu spotkali się w studiu nagraniowym, a tydzień później grupa wyruszyła w trasę koncertową. Jednak ludzie, którzy znali muzyka, wciąż mają sugestie wyjaśniające jego działanie.

У музынканта осталось 6 детей Co skłoniło muzyka do samobójstwa?

Po raz pierwszy próbował narkotyków w wieku 11 lat (!!!). To prawda, po tym jak po raz pierwszy został ojcem w swoim drugim małżeństwie, Chester zupełnie przestał przyjmować substancje, które zmieniają świadomość.

Artysta przyznał, że często myślał o samobójstwie, ponieważ był maltretowany przez dziecko jako dorosły. To prawda, że ​​nie wiadomo, czy miało to na celu zepsucie nieletniego, czy tylko akty przemocy wobec niego.

Честер Беннингтон страдал от депрессии

Mówi się, że Chester przez długi czas cierpiał na depresję.

Daily Mail Reporters zauważyło związek pomiędzy śmiercią dwóch rockmanów - Chrisem Cornellem Chesterem Benningtonem. Przywódca Linkin Park mógł po prostu nie poradzić sobie z utratą bliskiego przyjaciela.

Producent zespołu uważa, że ​​Chester był zbyt poważny w swojej pracy, oddał się publicznie bez śladu, ale jak wiesz, fani zawsze żądają więcej. Nie mógł znieść takiego nacisku i popełnił samobójstwa.

Czytaj także
  • Pierwsza żona nieżyjącego Chestera Benningtona postanowiła pozwać swoją rodzinę
  • Syn zmarłego Chester Bennington nakręcił wideo na pamiątkę swojego ojca w ramach akcji zapobiegania samobójstwu
  • Była żona Chestera Benningtona Samantha skrytykowała jego pogrzeb

Ostatni klip z frontmanem Linkin Park w chwili pisania materiału, który obejrzałem ponad 9 milionów razy: