5 stycznia 2015 roku świat dowiedział się, że słynna aktorka Cameron Diaz poślubiła muzyka Benji Madden. Następnie w prasie pojawiła się prasa gwiazdy Hollywood, która opuściła kino, aby poprawić swoje życie i przygotować się na narodziny pierwszego dziecka. Jednak Cameron nie udało się zajść w ciążę, a sądząc po drodze aktorka aktywnie uczestniczy w spotkaniach biznesowych, Diaz postanowił wrócić do życia publicznego, a może nawet do pracy.

Камерон Диаз

Cameron Diaz

Cameron i Benji mogą swobodnie okazywać uczucia na ulicy

Para gwiazd została złapana wczoraj przez paparazzi, kiedy opuścili Century City. Plotka głosi, że Cameron został zaproszony na spotkanie z reżyserem, gdzie dyskutowano o przyszłym udziale Diaza w projekcie filmowym. Jaki rodzaj filmu będzie jeszcze znany, ale sądząc po tym, co małżonkowie byli po spotkaniu, nie był bardzo podekscytowany. Po tym jak Cameron i Benji opuścili budynek, zaczęli się przytulać i całować przed kamerami paparazzi.

Po tym, jak zdjęcia trafiły do ​​Internetu, wielu fanów zauważyło, że Diaz był wyraźnie cieńszy. Zmiany na rysunku nie mogły nawet ukryć obszernych ubrań - kremowej marynarki, białego swetra i dżinsów chłopaka.

Jak zasugerowali fani, Cameron zaczęła zmieniać się z bbw na normalny stan po tym, jak zdecydowała się ponownie zacząć pracę. Dopiero teraz wiadomo o trzech projektach, w których aktorka zamierza działać: "Very Bad Teacher 2", "Agent: The 21st Century" i "Bobby Sue", i to nie wszystko.

Камерон Диаз и Бенджи Мэдден

Cameron Diaz i Benji Madden

Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie ukończenia kariery aktorskiej
  • Niestety, te 12 celebrytów wygląda lepiej na ekranie niż w codziennym życiu!
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Madden we wszystkich wspiera swoją żonę

Cameron i Benji spotkali się w 2004 roku na meczu koszykówki. To prawda, więc Diaz nie mógł sobie nawet wyobrazić, że za 10 lat zacznie spotykać się z mało znanym muzykiem. W 2014 spotkali się ponownie dzięki Nicole Richie, która jest żoną jego brata Benjiego. W jednym z wywiadów Madden powiedział te słowa:

"Cameron to najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się w moim życiu. Bardzo ją kocham. Niezależnie od decyzji, które podjęła, zawsze będę ją wspierać. Bardzo ważne jest dla mnie, by Cameron wiedział i rozumiał, że zawsze ma wsparcie w tym życiu w formie mnie. "
Встреча с режиссером парочку не очень взволновалаКамерон Диаз и Бенджи Мэдден не стесняются целоваться на улицеПредполагается, что Диаз будет сниматься в картине «Очень плохая училка 2»Камерон ушла из кино, чтобы посвятить себя семье