Wcześniej, żarliwy zwolennik przepływu bezdzietnego Cameron Diaz rozpaczliwie marzy o dziecku i jest gotów poświęcić jej wybitną postać na narodziny dziecka. Pogłoski o ciąży aktorki nie zostały jeszcze potwierdzone, zgodnie z informacjami z zachodnich tabloidów, ona jest obecnie poddawana terapii hormonalnej przed IVF. Jest to bardzo podobne do prawdy, ponieważ aktorka znacznie się poprawiła!

Jednolite

Paparazzi sfotografował Diaz na lotnisku w Los Angeles. Wraz z Benjim Maddenem, jego bratem i synową przybył z Dublina, aktorka miała na sobie sweter i dżinsy. Luźna odzież ukrywała pełnię Camerona, ale wciąż było jasne, że "zjadła" kilkanaście kilogramów. Gwiazda próbowała schować się pod kapturem i szalikiem.

Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie ukończenia kariery aktorskiej
  • Niestety, te 12 celebrytów wygląda lepiej na ekranie niż w codziennym życiu!
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Narodziny spadkobiercy

Mamy nadzieję, że wysiłki, które kochankowie podejmują na rzecz narodzin dziecka, nie pójdą na marne, a wkrótce narodzi się dziecko Diaz-Madden.

Папарацци подловили Диаз и Бенджи Мэддена в аэропорту Лос-Анджелеса Невооруженным глазом видно, что актриса потолстела Камерон пыталась спрятать фигуру под свободной одеждой
Звезда теперь редко появляется на публикеРаньше она любила эффектные платьяПредположительно она принимает гормональные препараты перед ЭКО