Model Camila Davalos - jeden z najpopularniejszych modeli mody dziś. Chwała dziewczętom dzięki nie tylko jasnemu wyglądowi i pięknej fotogenicznej sylwetce. Prawie wszystkie błyszczące czasopisma z projektami prowadzą razem ze swoją siostrą bliźniaczką. Młode i energiczne dziewczyny - prawdziwe ucieleśnienie elegancji i atrakcyjności.

Siostry Davalos urodziły się w rodzinie imigrantów z Ameryki Łacińskiej. Już od najmłodszych lat było jasne, że dziewczyny mają prawdziwe piękno. Dlatego już w szkole Marianna i Camila Davalos stały się sławnymi siostrami bliźniaczymi, których zdjęcia były regularnie publikowane w lokalnych czasopismach. modne ubrania dla dzieci i buty.

Modele Twin Marianna i Camila Davalos

Po osiągnięciu pełnoletności Marianna i Camila zdecydowały, że warto poszerzyć swój talent w większych projektach. Jakby na myśl, dziewczyny zostały wkrótce zauważone przez kierownika reklamy jednego z pierwszych kolumbijskich kanałów telewizyjnych. Od tego czasu siostry wielokrotnie podpisywały kontrakty ze znanymi amerykańskimi czasopismami dla mężczyzn, a także markami bielizny. Dziś Marianna i Camila Davalos są najlepiej znane jako twarze popularnej amerykańskiej marki erotycznej bielizny damskiej "Besame Lingerie". Było to prawdopodobnie spowodowane marką modową, że dziewczyny zyskały taką popularność i stały się jedną z pierwszych piękności nie tylko Kolumbii, ale także całej Ameryki Łacińskiej.

Wysokość i waga Marianny i Camili Davalos

Bliźniacze modelki Marianna i Camila Dawalos są naturalnie obdarzone piękną smukłą sylwetką. Bujne uda, rozlane piersi, napięty brzuszek, smukła talia - kolumbijskie dziewczęta mogą dziś otwarcie pokazywać takie cnoty. Jednak pomimo apetycznej formy, popularne siostry nie są wysokie. Ich wysokość wynosi 167 centymetrów, a waga 51 kilogramów. Zaskakujące jest to, że dziewczęta zachowują te same proporcje: 83-63-99.

Czytaj także
  • Najpiękniejsze modele świata 2015
  • Projektantka mody Victoria Beckham stworzyła kolekcję ubrań w rozmiarze plus
  • Ivanka Trump w eleganckim stroju wzięła udział w konferencji W20 w Berlinie

Dziś Camila i Marianna Davalos to nie tylko słynne modele mody i gwiazdy podium. Dziewczyny aktywnie prowadzą popularny kolumbijski program telewizyjny "Rumbas de la Ciudad". Mimo wspólnych zajęć siostry spędzają większość czasu osobno. Camila mieszka głównie z rodzicami w Kolumbii, a Marianna uważa się za bardziej niezależną i mieszka w USA, odwiedzając krewnych tylko na wakacje.

Марианна и Камила Давалос - сестры-близнецы Марианна и Камила Давалос - настоящие красавицы Марианна и Камила Давалос - обладательницы роскошных фигур
Камила Давалос фотосессия в купальникеМарианна Давалос фотосессия в купальникеМарианна и Камила Давалос в купальниках
Марианна и Камила Давалос очень похожиМарианна и Камила Давалос фотосессия эротического нижнего бельяМарианна и Камила Давалос часто рекламируют белье