Wczoraj w Los Angeles odbyła się kolacja charytatywna, która zgromadziła wielu sławnych gości. Został zorganizowany przez biznesmena Seana Parkera, który zaprezentował otwarcie Instytutu Immunoterapii Raka (Parker Institute for Cancer Immunotherapy).

Orlando Bloom, Bradley Cooper i wielu innych przybyło, aby wesprzeć Parkera

Na czerwonym dywanie fotografom udało się uchwycić dość znanych gości. Pierwszym, który pojawił się przed publicznością był Sean Penn. Aktor wyglądał dość znajomo: miał na sobie ciemny garnitur z niebieską koszulą i krawatem. Tom Hanks i Rita Wilson pojawili się na dywanie. Para wyglądała dość harmonijnie. Ubrani byli w czarno-białą gamę: aktor był surowym garniturem z białą koszulą, a na towarzyszu oryginalną sukienkę z koronkowymi wykończeniami. Aktorka Goldie Hawn była następną osobą, którą udało się fotografom. Kobieta zaskoczyła wszystkich biało-szarą sukienką wolumetryczną z głębokim dekoltem. Aktorka Minka Kelly pojawiła się w nieoczekiwany i świeży sposób. Na dziewczynę miała sukienkę bez ramiączek z długim trenem, uszytą z tkaniny z kwiatowym nadrukiem. Amerykańska aktorka Allison Williams pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo bujnej niebiesko-białej spódniczce i topie w czerni i bieli. Na nogach dziewczyny miały niebieskie buty. Bradley Cooper pojawił się przed publicznością z niespodziewanym towarzyszem: towarzyszyła jej nie Irina Shayk, ale Gloria, jego matka. Aktor miał na sobie czarny garnitur z białą koszulą i muszką. Słynny Orlando Bloom pojawił się również na dywanie, ale niestety bez ukochanej Katy Perry. Był w smokingu, białej koszuli i muszce. Ale Kathy, która przybyła nieco później, uderzyła wszystkich w uwodzicielski sposób. Dziewczyna miała na sobie długą skórzaną sukienkę ze wzorem syreny.

Czytaj także
  • Irina Sheik i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Syn Seana Penna i Robina Wrighta aresztowany

Sean Parker postanowił aktywnie walczyć z rakiem

Amerykański biznesmen, jeden z twórców Facebooka i Napstera, nie tylko zebrał osobistości dla siebie. Postanowił walczyć z rakiem i ma nadzieję, że pomysł stworzenia Instytutu Immunoterapii znajdzie poparcie wśród bogatych biznesmenów i gwiazd Hollywood.

Instytucja ta zjednoczy 6 uniwersytetów, ponad 300 naukowców w dziedzinie medycyny i 40 laboratoriów. Na otwarciu Sean Parker przeczytał mały raport, w którym wskazał, że początkowa inwestycja w tym obszarze osiągnęła już 250 milionów USD, ale w przyszłości inwestycja będzie kontynuowana. Przekonał naukowców, że wspólna praca szybko doprowadzi do długo oczekiwanych rezultatów. "Dzisiaj technologie są dobrze rozwinięte, a rozwój jest na tyle poważny, że teraz być może potrzebny jest niewielki nacisk i zostanie znaleziony lek. W tym celu starałem się zebrać najwybitniejszych lekarzy z Instytutu Immunoterapii Raka "- podsumował Sean.

Шон и Александра Паркер Шон Пенн Том Хэнкс и Рита Уилсон
Голди ХоунМинка КеллиЭллисон Уильямс
Брэдли Купер со своей мамой ГлориейОрландо БлумКэти Перри