Diane Kruger nagle pogorszyła swój wybór ubrań! Weź więc pod uwagę nie tylko użytkowników, którzy są obskurni w języku, ale także fanów niemieckiej aktorki. Na imprezie w Nowym Jorku pojawiła się w bardzo niezwykłej sukience, która też jej nie wystarczała.

Lampart i błyskotka

Niedawno w nowojorskim Muzeum MOMA odbyła się amerykańska premiera dramatu w reżyserii Fatiha Akina z 41-letnią Diane Kruger.

Фатих Акин и Диана Крюгер

Fatih Akin i Diana Kruger

Kruger, która zdobyła nagrodę "Najlepsza Aktorka" w Cannes w 2017 roku, promując swój nowy film, pojawiła się na fotokomórce wydarzenia w asymetrycznej mini sukience z nadrukiem geparda w połączeniu z fioletowymi wstawkami błyszczącymi obficie cekinami.

Диана Крюгер на премьере фильма «На пределе»

Diane Kruger na premierze filmu "At the Limit"

Диана Крюгер на показе фильма «На пределе»

W migoczącej eleganckiej sukience (z kolekcji wiosennej marki Halpern w 2018 r.) Piękno wyglądało jak gwiazda rocka, ale dla wielu taki obraz wywoływał skojarzenia z noworocznym prezentem owiniętym w folię. Połączenie błysków, drapieżnych kolorów i kontrastu kolorów nie jest pod dużym wrażeniem i zaawansowani eksperci od mody.

Диана Крюгер на показе картины «На пределе»

Zbyt ciasna lub "zbieg" pod pachami

Efektowny strój ściśle przylegał do postaci Kruger, psując jej właściwe proporcje ciała. Ponadto sukienka była nieco zbyt smukła dla aktorek, mijając jej piersi, przez co fałdy tłuszczu brzydko opadały wokół pach, dając plotki, by rozmawiać o problematycznych obszarach na ciele Diany, których wcześniej nie odgadli.

Диана Крюгер спешит на премьеру Czytaj także
  • Diana Kruger opowiedziała o filmie w swoim ojczystym języku w filmie "At the Limit"
  • Fotorelacja: Diana Kruger i Norman Reedus kupują dom w Nowym Jorku
  • Przykład romansu: Diane Kruger i Norman Ridus nie ukrywali uczuć w konkursie Critics 'Choice Awards 2018

Przy okazji, to nie jest pierwszy kontrowersyjny wygląd aktorek na czerwonym dywanie. Na premierze tego samego obrazu w Niemczech nosiła fantazyjną sukienkę, składającą się ze spódnicy ze złotymi cekinami i średniowiecznego gorsetu.

Диана Крюгер в Гамбурге

Diana Kruger w Hamburgu