Tyra Banks - słynny amerykański model, piosenkarz i aktorka. Gwiazda zyskała sławę na wybiegach mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie i innych stolicach. Jednak Taira uważa, że ​​jej powołaniem jest tworzenie reality show, którego jest prezenterem w niepełnym wymiarze godzin. To był pokaz Tyra Banks, według samego modelu, który przyniósł jej największą sławę i sukces.

Pierwszym talk show uroczej Tyry był wspólny projekt z Ashton Kutcher o nazwie "Inside Out". Po tym, jak model przetestował ich siłę w ich własnym tytułowym pokazie. Muszę powiedzieć, że przez cztery lata trwania projektu osiągnęła znaczny sukces i nagrody. Takie gwiazdy jak Kim Kardashian, Rihanna, Miley Cyrus i wielu innych pojawiły się na Tyra Banks Show więcej niż raz. Jednak najpopularniejszym projektem słynnego modelu był reality show nakręcony na prawdziwych wydarzeniach "Top Model in American Style".

Tyra Banks Show "Amerykański top model"

Istotą projektu jest fakt, że trzydzieści pięć dziewcząt wybranych w złożonych castingach łączy się w walce, podczas której studiują modelowanie. Celem każdego uczestnika jest zostać profesjonalnym modelem. Jednak droga do osiągnięcia tego marzenia jest dość skomplikowana. Konieczne jest ominięcie wszystkich konkurentów i udowodnienie ich profesjonalizmu. W końcu tylko nieliczni dotrą do finału.

Podczas show "Top Model in American" uczestnicy przeżywają swoje zwykłe życie. W końcu strzelanie odbywa się przez całą dobę. Dlatego też, więcej niż jeden raz, projekt demonstruje starcia i konflikty, załamania nerwowe i łzy. Istnieją jednak również silne modele, które nigdy nie popadają w rozpacz.

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.

Popularność pokazu Tyra Banks wzrosła dosłownie od czasu pierwszych strzelanin. Dlatego projekt jest już dwadzieścia jeden sezon. Każdy numer składa się z 9-13 odcinków. Kilka ostatnich sezonów otworzyło się także na młodych ludzi, co nieco zmieniło bieg projektu, ale nie zmieniło jego istoty. Poza samą Tara Banks na wystawie jest panel sędziów, którzy pomagają obiektywnie ocenić początkujące modele.

Tyra Bank Show1 Banki Tyry2 pokaż Tyra Bank3
pokaż tayra banks4przedstawienie banku5pokaż tayra banks6
pokaż tayra banks7Pokaż tayra banks8pokaż taira banksx9