Wiadomości z wszystkich internetowych i błyszczących publikacji eksplodowały od komentarzy do wiadomości o rozpadzie Jennifer Aniston i Justin Theroux. Potwierdzono najgorsze prognozy: jedna z najsławniejszych par Hollywood ogłosiła rozwód. Pogłoski o problemach rodzinnych istnieją od dłuższego czasu, ale w licznych wywiadach Aniston i Theroux zaprzeczyli i twierdzili, że są szczęśliwi. Co się stało?

Энистон пыталась сохранить брак

Aniston próbował uratować małżeństwo

Aby uniknąć spekulacji na temat przyczyn i poszukiwań osób odpowiedzialnych za zerwanie stosunków, Jennifer Aniston i Justin Theroux złożyli oficjalne oświadczenie:

"Aby uniknąć spekulacji i pojawienia się licznych plotek wokół naszej decyzji o rozwodzie, postanowiliśmy wydać oficjalne oświadczenie, a tym samym ocalić nas od dalszych pytań. Rozwiedliśmy się. Decyzja ta została podjęta za obopólną zgodą pod koniec ubiegłego roku. Wciąż jesteśmy przyjaciółmi i bliskimi ludźmi, ale rozstajemy się z parą. Oczywiście chcielibyśmy uniknąć rozgłosu i szumu wokół rozwodu, ale biorąc pod uwagę miłość spekulowania na taki temat i utrzymywanie normalnych stosunków między nami, mówimy to otwarcie. Wszelkie informacje, które nie pochodzą od nas osobiście w sprawie rozwodowej, są świadomie fałszywe ".
Брак продержался два с половиной года

Małżeństwo trwało dwa i pół roku

Zauważ, że rozwód zaczął mówić przez długi czas. Źródła bliskie małżonkom argumentowały, że Jennifer miała trudności z wyobrażeniem sobie możliwości innego rozwodu i zrobi wszystko, aby zachować związek:

"Jen dokłada wszelkich starań, aby uratować swoje małżeństwo. Ale jej świta jest pewna, że ​​oszukuje samą siebie i przymyka oczy na oczywiste rzeczy i sprzeczności w parze.
Najnowsza kooperacja i romans

Ostatni raz para pojawiła się na oficjalnej imprezie pod koniec lipca na Hollywood Walk of Fame, aby osobiście pogratulować Jasonowi Batemanowi otrzymania nominału. Po tym przypadku nie widziano ich razem, tylko osobno.

Przyjaciele zauważają, że podczas obchodów Nowego Roku w Meksyku byli razem i wyglądali na szczęśliwych. Żaden z gości nie mógł sobie wyobrazić, że decyzja o rozwodzie została już podjęta, jak stwierdzili wczoraj Aniston i Theroux.

Дженнифер Энистон и Джастин Теру

Dziwny i znaczący fakt wydarzył się całkiem niedawno, urodziny Jennifer odnotowały w kręgu znajomych, co doprowadziło fanów do idei problemów w ramach pary.

Trudno jest szpiegować osobiste życie pary w sieciach społecznościowych, ponieważ ani Aniston, ani Theroux nie faworyzują swoich fanów dzięki udostępnionym zdjęciom i nie zwracają uwagi na konta.

Czytaj także
  • Justin Theroux widziany na randce z ładną nieznajomą
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
Przyczyny rozwodu i podziału majątku

Jaki jest powód rozwodu? Para hollywoodzkich nie wyraża powodu separacji i zastrzegła sobie prawo do tego, by nie poświęcać osobistych problemów osobom z zewnątrz. Ale zachodni dziennikarze proponują kilka opcji: silne zaangażowanie w pracę i karierę, odmienne podejście do kwestii uzupełniania w rodzinie, zdradę lub chłodzenie uczuć dla siebie nawzajem. Fani potrafią jedynie odgadnąć prawdziwe przyczyny tiff.

Пара сообщила о разводе

Jednym z najbardziej bolesnych tematów każdej hollywoodzkiej pary jest podział majątku. Wtajemniczeni donieśli, że Aniston i Teru szybko i bezboleśnie zdecydują o wszystkich formalnościach. Podczas małżeństwa nie nabywali nieruchomości i nie inwestowali wspólnych pieniędzy w projekty. Biorąc pod uwagę, że Jennifer i Justin utrzymywali przyjazne stosunki między nimi, zakłada się, że Theroux nie kwalifikuje się do finansowania i nieruchomości bogatszej byłej żony.