Victoria Beckham, która bardzo chce, aby jej 4-letnia córka Harper stała się w przyszłości baletnicą, wraz z córką poszła z baletem na Dziadek do orzechów w londyńskiej Royal Opera House. Vicky opublikowała zdjęcia na temat występu na Instagramie.

Jedno ze zdjęć zostało zrobione przed rozpoczęciem kolorowej prezentacji, na której dziecko siedzi w ramionach matki w pudełku i patrzy na scenę z niecierpliwością.

Hobby balet

Beckham zdecydowała się pójść z córką na balet, aby pokazać młodemu tancerzowi, do czego powinna dążyć. Celebrity robi wszystko, co możliwe, aby jej mała córeczka była poważnie zainteresowana tańcem i jest bardzo dumna ze swoich pierwszych sukcesów.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Niczym nóż w sercu

Żona Davida Beckhama była poważnie zaniepokojona, ponieważ Harper niedawno powiedziała jej, że chce grać w piłkę nożną. Jeszcze przed jej narodzinami Victoria narzekała, że ​​w towarzystwie jej trzech synów i jej męża cała rozmowa dotyczyła dyskusji na temat piłki nożnej. Dlatego była bardzo zadowolona z wyglądu swojej córki, z którą mogła rozmawiać o modzie i rozmawiać o pięknie.

Вики надеется, что дочь полюбит танцы Харпер ходит в балетную школу  Виктория была безумно рада  рождению девочки в своем мужском звездном семействе
Вики расстроена!Папина дочка просит записать ее на футболКрошка подражает отцу и старшим братьям