Dziś mieszkańcy Wielkiej Brytanii świętują Dzień Matki. O tym, jak święto to odbyło się w jednej z najbardziej znanych rodzin w Wielkiej Brytanii Beckham stał się znany dzięki Internetowi. David i dzieci gratulowały Victorii tego cudownego Dnia, pisząc słodkie pozdrowienia.

Виктория и Дэвид Бекхэм с детьми

Victoria i David Beckham z dziećmi

Pozdrowienia od męża i dzieci

Prawdopodobnie wielu, którzy podążają za życiem rodziny Beckhamów, wie, że Victoria i David mają czworo dzieci. Jednak to nie oni pośpieszyli pogratulować kobiecie Dnia Matki, ale jej mężowi. David napisał te słowa na swojej stronie Instagram:

"Najbardziej niesamowita kobieta na świecie, która dała mi tych wspaniałych synów i piękną panienkę Harper, gratulacje z okazji Dnia Matki. Nigdy nie przestaje mnie zaskakiwać Victoria, która była w stanie opanować jej żarliwą pasję, szaloną jazdę, wysoką inteligencję i nieziemską miłość do dzieci. Gdzie jeszcze można to znaleźć? Kochani, dziękuję, że jesteś w naszym życiu. To najcudowniejszy prezent, jaki mi podarował los. "
Дэвид поздравил Викторию с Днем матери

David pogratulował Wiktorii w Dzień Matki

Po tym, jak Victoria zdążyła się cieszyć gratulacjami od męża, ich najstarszy syn, Brooklyn, pojawił się w sieci. Młody człowiek na swojej stronie w sieci społecznościowej napisał te słowa:

"Bardzo cię kocham. Można to porównać z odległością od księżyca iz powrotem. Szczęśliwego Dnia Matki! "
Бруклин и Виктория Бекхэм

Brooklyn i Victoria Beckham

Ale najmniejszym członkiem rodziny Beckham jest Harper, podczas gdy ona nie wie, jak korzystać z Internetu, jednak dziewczyna nigdy nie odsuwa się i zawsze bierze udział w uroczystościach rodzinnych. Tym razem Harper ponownie pokazał jej twórczą naturę. Dziewczyna dla matki zrobiła pocztówkę i podpisała ją tymi słowami:

"Droga mamo, szczęśliwy dzień matki! Ta karta jest dla Ciebie. Jesteś najlepszy! Z miłością, Harper. "
Фото подарка Харпер из Instagram Виктории Бекхэм

Zdjęcie prezentowe Harper z Instagramu autorstwa Victorii Beckham

Po takich wzruszających pozdrowieniach Victoria pojawiła się w sieci. Projektantka mody napisała na swojej stronie Instagram następujące słowa:

"Dzisiaj jest tak dużo miłości. To niesamowicie piękne uczucie. Kartka z mojego najlepszego przyjaciela jest bardzo piękna. Nie wiem, jak bym żył bez ciebie. Kocham wszystkich szaleńczo. "
Виктория всех поблагодарила за поздравления Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Przerwało: Brooklyn Beckham spoczął na Coachelli w towarzystwie modelki Meredith Mickelson
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Victoria nie zapomniała o swojej matce

Pomimo faktu, że sama pani Beckham ma już 4 razy więcej matek, projektantka nie zapomniała o swojej matce Jacqueline Adams. Udostępnianie zdjęcia jej byłej wokalistce udostępnionej fanom w jednej z sieci społecznościowych. Na zdjęciu Victoria, która przytuliła Jacqueline. Pod obrazkiem projektant napisał wiadomość o następującej treści:

"Świętujemy Dzień Matki w moim butiku. Bliskość mojej matki to wielkie szczęście! "
Виктория вместе со своей мамой

Victoria i jej mama