Wielka muzyczna rodzina Celine Dion dodała kolejnego piosenkarza! Najstarszy syn piosenkarza René-Charles Angelil zaczął występować na dużej scenie i koncertować z matką. W ramach trasy Celine Dion Live 2017, on, przy wsparciu matki, przetworzył fragment kompozycji muzycznej rapowej poświęconej pamięci Michaela Jacksona, a on nie zamierza na tym poprzestać!

Селин Дион и ее старший сын исполнили трибьют Майклу Джексону

Celine Dion i jej najstarszy syn wykonali hołd dla Michaela Jacksona

Selion była tak dumna z występu swojego syna, że ​​udostępniła na Instagram kawałek czarnej lub białej piosenki. Przy okazji, a zauważyłeś, że wideo to nie tylko najstarszy syn piosenkarza, ale także bliźniaki! Przypomnijmy, że Dion zaczęła z powodzeniem podbijać wielką scenę w wieku 13 lat, więc nie jest zaskoczeniem, że zdecydowanie zachęca twórcze starania swoich trzech chłopców!

Muzyka jest naszym rodzinnym biznesem, jestem dumny z mojego syna!
Рене-Шарль со своим музыкальным кумиром - Дрейком

Rene-Charles ze swoim muzycznym idolem - Drake

Niestety, sam René-Charles nie pojawił się na scenie, pojawiając się na wielkim ekranie pośrodku sceny, ale sądząc po idei, wykonał swoją rolę doskonale! Na scenie Celine wyznała, że ​​młoda artystka jest jej synem!

Czytaj także
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem
  • Celine Dion odwołała przemówienie z powodu problemów ze słuchem i zbliżającej się operacji
  • 20 gwiazd, które nie mają poczucia humoru

Zauważmy, że René-Charles jest bardzo blisko swojej matki i wspiera ją w każdy możliwy sposób. W długotrwałym wywiadzie 15-latek przyznał:

Po śmierci mojego ojca byłem odpowiedzialny za moją matkę i braci. Nie spędzałem z ojcem tyle czasu, ile bym chciał, miał napięty harmonogram pracy i bardzo pracowite życie, ale mimo to wybieraliśmy chwile na spotkania towarzyskie: granie w golfa, grilowanie ... Przykro mi, że Nelson i Eddie są bardzo są małe i niewiele wspomnień ich ojca w ich pamięci, ale dołożę starań, aby podzielić się z nimi doświadczeniem i wiedzą, którą mi przekazał. Chcę żyć zgodnie z jego nadzieją i być godnym imienia Angelil.
Селин Дион с супругом Рене Анджелилом и детьми

Celine Dion z mężem René Angelilem i dziećmi