Zachodnie media twierdzą, że zmarły raper Tupac Shakur, który wciąż jest jednym z najbardziej wpływowych muzyków hip-hopowych w historii, którego albumy nadal sprzedają się pomyślnie, który poznał Madonnę, wyrzucił ją z uprzedzeń rasowych.

Interesujący los

W połowie lipca w Stanach Zjednoczonych na aukcji "Gotta Have Rock and Roll" pojawi się przesłanie skierowane do Tupac Shakur Madonna, która była jego ukochaną. List z 15 stycznia 1995 r. Został napisany przez niego z więzienia, gdzie odbywał karę za chuligaństwo i przemoc.

Licytacja dla partii rozpocznie się od stawki początkowej wynoszącej 100 tysięcy dolarów, która może znacznie wzrosnąć po publikacji części listu, w którym czarny raper rzuca królową pop, wyjaśniając powody smutnej decyzji.

Часть личного письма Тупака Шакура Мадонне

Część listu osobistego Madonny Shakura Madonny

Szczery list

Tupac w swojej notatce, którą tylko zwycięzca aukcji może przeczytać całkowicie, prosząc o przebaczenie Madonny, martwi się o jej popularność i wizerunek, spotyka kobietę o białej skórze, ponieważ członek afrykańsko-amerykańskiej lewicowej organizacji Czarnych Panter nie dzielił łóżka z przedstawicielem innej rasy .

Мадонна и Тупак Шакур (на фото в марте 1993 года)

Madonna i Tupac Shakur

Cytat z listu mówi:

"Gdybyś był widziany z ciemnoskórym mężczyzną, nie naraziłoby to twojej kariery, ale wręcz przeciwnie, sprawiłoby, że twój wizerunek byłby bardziej interesujący i otwarty. Dla mnie wszystko jest inne. Komunikacja z białymi oznacza koniec mojej kariery. Połowa ludzi, którzy mnie uczynili, kim teraz jestem, odwróci się ode mnie. Proszę być bardzo ostrożnym. Nie wszyscy ludzie są szczerzy, jak im się wydaje. Serca wielu są przytłoczone zazdrością i złem. Nie powstrzymają cię i zaszkodzą. "
Czytaj także
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była z nią w pierwszych dniach po tragedii?
  • Na aukcji można kupić drzwi do pokoju, gdzie mieszkał Jimmy Hendrix i Andy Warhol

Dodaj, romans pomiędzy Shakur i Madonną rozpoczął się od spotkania w Soul Train Music Awards w 1993 roku w Los Angeles. Para ukryła ich związek, ale nie mogła powstrzymać uczuć. Być może miłość wygrałaby uprzedzenia, ale we wrześniu 1996 r. Muzyk został zastrzelony.

Пара Мадонна и Тупак Шакур

Madonna i Tupac Shakur