Wczoraj w Wielkiej Brytanii, otwarcie corocznej imprezy - Ascot-2016, która przyciąga fanów wyścigów konnych z całego świata. Jak już zostało wprowadzone, otwiera królową Elżbietę II, która przybyła na to wydarzenie w towarzystwie współmałżonka i innych członków rodziny królewskiej.

Rodzina królewska przybyła na czas

O 13:50 bezzwłocznie na torze wyścigowym pojawiła się królewska kawalkada. W pierwszym powozie, który przyciągnął najwięcej uwagi, królowa jeździła z mężem, księciem Filipem, synem Andrew i wnukiem Harrym. W drugim przyszedł książę Karol z żoną Camillą, aw trzecim przyszła księżna Anna ze stewardami.

Oprócz wspomnianych wyżej osób królewskich, księżniczka Beatrice pojawiła się w białej szyfonowej sukience z poprzecznymi niebieskimi paskami na spódnicy i ciemnoniebieskiej kurtce. Obraz uzupełniono o czapkę z tabletkami z piórami i niebieskimi butami na wysokim obcasie ze srebrną dekoracją w kształcie gwiazdy. Oprócz Beatrice sama królowa wyglądała imponująco. Pomimo swoich 90. urodzin, Elizabeth II próbuje ubrać się w jasne zespoły. W przypadku Ascot 2016, kobieta wybrała jasnożółty kolor składający się z jasnego płaszcza i kapelusza z szerokim rondem ozdobionym niebieskimi kwiatami. Obraz uzupełniony jest elegancką broszką z dużą perłą.

Elizabeth Hurley - Gość Honorowy

Jak już przyjęto w rodzinie królewskiej na oficjalne uroczystości i zwycięzców nagrody często wybierają gwiazdki. Tym razem wybór padł na 51-letnią sławną aktorkę Elizabeth Hurley. Kobieta wyglądała bardzo elegancko, ubrana w białą śnieżnobiałą sukienkę z bocznym krojem i krótką marynarką na wydarzenie. Obraz został uzupełniony kapeluszem z szerokim rondem z pięknym kwiatem.

Po wyścigach Elżbieta przekazała nagrodę zwycięzcy, właścicielowi amerykańskiego rumaka i dżokejowi, który doprowadził konia do mety.

Czytaj także
  • Królewski zakazany leksykon
  • Książę Harry pierwszy wspomniał o nazwie Megan Markle w oficjalnym przemówieniu.
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!

Ascot Racing 2016 to coroczne wydarzenie

Ponad pół miliona biletów sprzedanych jest na to wydarzenie każdego roku. Wyścigi Ascot 2016 rozpoczynają się we wtorek, trzeci tydzień czerwca i ostatnie 5 dni. Każdy dzień ma swoją własną charakterystykę. Na przykład, w czwartym, Elżbieta II nagradza kobiety, które mają najpiękniejsze kapelusze itp. Królowa sama nigdy nie tęskni za tym wydarzeniem, ponieważ kocha konie. W jej stajni jest 22 koni, które regularnie biorą udział w wyścigach i są wielokrotnymi zwycięzcami.

.
Королева Елизавета II, принцы Филипп, Гарри и Эндрю
Принц Чарльз и герцогиня Камилла
Принцесса Анна
Зрители приветствовали королевский кортеж
Наибольшее внимание привлекла карета с Елизаветой II
Королева с супругом на скачках Аскот-2016
Принцесса Беатрис
Элизабет Херли
Элизабет награждает победителя