Po młodszej siostrze, Serenie Williams, nad stworzeniem rodziny, pomyślała Venus Williams. Amerykański tenisista sprowokował pogłoski o zaręczynach z Nicholasem Hammondem, po zapaleniu pierścienia na tym samym palcu.

Niespokojny romans

Delikatna relacja, która łączy 37-letnią Venus Williams z 25-letnim finansistą Nicholasem Hammondem, została po raz pierwszy omówiona w grudniu. Para oficjalnie nie potwierdziła ich romansu, ale fakty mówią same za siebie. Golubkow był od czasu do czasu widywany w restauracjach, a pewien informator powiedział, że zaczęli spotykać się latem, dodając, że Nicholas był rycerzem Wenus na ślubie Sereny i Alexisa Ohaniana, którzy zmarli w listopadzie w Nowym Orleanie.

Początkowo dziennikarze podejrzewali, że facet, który jest 12 lat młodszy od swojej znamienitej dziewczyny, w interesie własnym, jednak dowiedział się, że jest daleki od biednych i nie potrzebuje "wianku" Wenus, więc uspokoił się.

We wtorek tenisistka, w towarzystwie matki, siostry i Mikołaja, została zauważona na lotnisku w Sydney. Kwartet przechadzał się po terminalu, czekając na rejestrację, będąc w dobrym humorze.

Винус Уильямс с Николасом Хэммондом в аэропорту Сиднея

Venus Williams z Nicholasem Hammondem na lotnisku w Sydney

Винус с мамой Орасин Прайс и Николасом

Wenus z matką Horasin Price i Nicholas

Винус с сестрой Айшей и Николасом

Wenus z siostrą Aishą i Mikołajem

Czy naprawdę jesteś zaręczony?

Wenus, widząc, że zostali usunięci, schowała lewą rękę pod słomkowym kapeluszem, ale było już za późno. Paparazzi mógł uchwycić pierścień z rozrzuconym diamentem na palcu serdecznym.

Винус Уильямс с бойфрендомВинус Уильямс прячет рукуВинус Уильямс с помолвочным кольцомВинус Уильямс с кольцомВинус с кольцом Czytaj także
  • 5-miesięczna córka Sereny Williams i Alexis Oganyan wspierała matkę podczas meczu Pucharu Federacji
  • Venus Williams uniknęła kary za śmiertelne wypadki
  • Venus Williams jest winny śmiertelnych wypadków

Ustalenia opinii publicznej nie trwały długo. Fani pięciokrotnego zwycięzcy Wimbledonu są przekonani, że dekoracja jest zaręczynowa i idzie na ślub. Wygląda na to, że Wenus i Mikołaj - narzeczeni!

Винус Уильямс у стойки