Nieoczekiwana wiadomość pochodziła z Hollywood. Jedna z najseksowniejszych inkarnacji legendarnego szpiega Jamesa Bonda, Brytyjczyka Daniela Craiga, odrzuca tę rolę w przyszłości!

Jest to zaskakujące, ponieważ każdy nowy film o przygodach 007 staje się absolutnym hitem. Co sprawiło, że gwiazda Quantum of Solace i Casino Royale odmawia udziału w tym super zyskownym projekcie?

Czytaj także
  • Stał się znany z fabuły nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie
  • Daniel Craig nakręcił film na planie nowego filmu Stephen Soderberga
  • Nowa rola Daniela Craiga i to nie jest James Bond!
Wolę przeciąć moje żyły!

Początkowo pan Craig skomentował swoją decyzję w ten sposób: mówią, że został zaproszony do udziału w serialu telewizyjnym "Czystość", a harmonogramy filmowania po prostu nie pozwalają mu działać jednocześnie w dwóch projektach.

Jednak później okazało się, że mąż Rachel Weiss był bardzo zmęczony rolą szpiega Jej Królewskiej Mości! Craig powiedział, że łatwiej byłoby mu odciąć żyły odłamkami szkła, niż wrócić do wizerunku Bonda. Aktor jest ściśle związany z tą rolą i chce dalej się rozwijać.

Będziemy oczekiwać, kto zajmie jego miejsce w Bondianie!

Неожиданно: Дэниел Крэйг отказался от роли Актер сделал выбор в пользу сериала «Чистота» Я бы предпочел разбить стакан и перерезать осколком себе вены