Wiele relacji między Jennifer Lopez i jej nowym chłopakiem Alexem Rodriguezem, które rozwijają się tak szybko, wydaje się idealne, ale informacje poufne i, co najważniejsze, świeże zdjęcia celebrytów, które obrażają się nawzajem, świadczą o czymś przeciwnym.

Icy cisza

Wieczór ostatniej soboty, 47-letni Jay Law i 41-letni Alex Rodriguez spędzili w włoskiej restauracji Madeo w West Hollywood. Paparazzi nie mogli śledzić gołębi do instytucji, ale uchwycili, jak opuścili restaurację. Siedząc w Rolls-Royce, rozdmuchani kochankowie nie rozmawiają i nie patrzą w różne strony, aby powstrzymać emocje i nie kontynuować konfliktu, który zaczął się przy obiedzie.

Дженнифер Лопес и Алекс Родригес

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Джей Ло

Jay Lo

Алекс Родригес

Alex Rodriguez

Бейсболист Алекс Родригес

Burzliwy temperament i zazdrość

Według informacji poufnych, baseballistka i piosenkarka kłócili się przy stole, dyskutując o współpracy Jay Lo z jej byłym mężem Markiem Anthonym, który, nawiasem mówiąc, jest teraz wolny i całkowicie zanurzony w swojej romansie z modelem Mariany Downing, która pasuje mu w córkach. Lopez, który nagrywa nowy album w języku hiszpańskim, chce zaśpiewać jeden z utworów z byłym mężem, którego Rodriguez nie lubi.

48-летний Марк Энтони с 21-летней моделью Марианной Даунинг

48-letni Mark Anthony z 21-letnią modelką Marianne Downing

Alex, który ma reputację Lovelace, po prostu nie wierzy w przyjaźń mężczyzny i kobiety. Jest przekonany, że Anthony nadal nie jest obojętny wobec byłej żony, która urodziła dwoje jego dzieci, i pamięta na żywo namiętny pocałunek Marka i Jennifer.

Дженнифер Лопес и Марк Энтони

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Lopez z Ameryki Łacińskiej, który jest bardzo pełen temperamentu i niezależny, nie zamierza usprawiedliwiać się przed Rodriguezem, a tym bardziej przy okazji swojej paranoi.

Czytaj także
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez

Dodamy, o powieści celebrytów zaczęły mówić na początku tego miesiąca. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydawali się bardzo szczęśliwi i wykorzystali każdą okazję, by zostać razem. Czy burza przejdzie?