Nagła śmierć 27-letniego Antona Yelchina (aktor został znaleziony w pobliżu domu, zmiażdżony przez jego własny samochód) zszokował wszystkich fanów aktora, jego kolegów z filmu i przyjaciół. W związku z tym w Internecie było dużo wiadomości, w których ludzie pisali słowa żalu z niezastąpionej straty.

Cały świat opłakuje Antona

Olivia Wilde, Milla Jovovich, Tom Hiddleston, Lindsay Lohan i inne znane osobistości wyraziły współczucie dla krewnych Yelchina, jak napisali na swoich stronach na Instagramie.

Wiadomość od Milla Jovovich była jedną z pierwszych. Napisała w niej następujące wiersze:

"Anton, moja droga, droga, prawdziwa i dobra przyjaciółka. Nie ... Nie ... Wcale nie. Był przystojny i bardzo inteligentny. Anton był skarbem. Więcej niestety nie mogę powiedzieć. Mój Boże ... Nie mogę.

Olivia Wilde napisała przynajmniej dotykając linii:

"Anton Yelchin był słodki i błyskotliwy. Miał talent, do którego każdy powinien dążyć, i był bardzo miłym człowiekiem. On zawsze pozostanie w mojej duszy. Zawsze będę pamiętać jego uśmiech. Spoczywaj w pokoju ".

Do raportów kolegów dołączył brytyjski aktor Tom Hiddleston:

"Jestem pod wielkim wrażeniem wiadomości o Anton Yelchin. Był bardzo utalentowanym aktorem, prawdziwym, głębokim i miłym facetem. Moje myśli są z jego krewnymi. "

Amerykańska aktorka Lindsay Lohan, która dobrze znała Antona, napisała te słowa:

"Piękne i wspaniałe życie się skończyło. Niestety, to jest Hollywood. Nagle utalentowany aktor, ukochany przyjaciel, opuścił swoje życie. Znam krewnych Antona. Kocham ich i modlę się za nich. Składam kondolencje rodzicom i wszystkim, którzy przeżywają stratę. Moja dusza jest złamana. Bardzo mi przykro z powodu ojca tego faceta. "

Anna Kendrick także nie odstąpiła na bok, napisała kilka zdań:

"Nie wierzę, że Anton już nie istnieje. Jest to niezastąpiona strata. Szkoda. "

Dakota Fanning, która znała Yelchina z dzieciństwa, napisała te słowa, publikując zdjęcie zrobione wiele lat temu:

"Nie pamiętam momentu, w którym zrobiono to zdjęcie, ale zostało zrobione. Yelchin był człowiekiem, o którym wszyscy rozmawiali. Czasem się spotykaliśmy i zawsze było to niesamowite. Miał 2 niezwykłe cechy - dobroć i talent. Moje myśli są teraz z krewnymi Antona, a moje serce jest złamane. "

JJ Abrams na kawałku papieru, który następnie sfotografował, napisał następujące wiersze:

"Anton, byłeś samorodkiem. Miły, szalenie zabawny i cholernie utalentowany. Tęsknię za tobą. Byłeś za mały z nami. "
Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

Anton Yelchin mógł grać o wiele więcej dobrych ról.

Przyszły aktor urodził się w Leningradzie w 1989 roku. Kiedy miał sześć miesięcy, rodzina zdecydowała się wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Od wczesnego dzieciństwa Anton marzył o zostaniu aktorem, aw 2000 roku otrzymał pierwszą rolę w telewizyjnym serialu "Pierwsza pomoc". W dniu śmierci jego filmografia ma ponad 40 prac. Najnowszą taśmę z udziałem "Star Trek: infinity" można zobaczyć latem 2016 roku.

Антон Ельчин
Последняя фотография Антона Ельчина, сделанная за три дня до смерти
Дакота Фаннинг и Антон Ельчин