David Beckham przyjął wyzwanie, które dał mu Guy Ritchie, stając się uczestnikiem wydarzenia sportowego, które odbywa się na Instagramie. Teraz słynny piłkarz robi 22 pompki przez 22 dni dziennie.

Wsparcie dla weteranów

Według smutnych statystyk, codziennie 22 byłych wojskowych, którzy brali udział w różnych wojnach, które nieustannie wybuchają na naszej planecie, popełniają samobójstwo. Ci ludzie, mimo wysiłków związanych z bliskimi i służbami społecznymi, nie mogą przystosować się do spokojnego życia, dręczą ich koszmary przeszłości wojskowej.

Aby zwrócić uwagę na ten problem, zwykli użytkownicy sieci zorganizowali imprezę sportową, do której dołącza coraz więcej gwiazd, przekazując pałeczkę dalej pompkami.

W świetnej formie

Guy Ritchie, który niedawno przyłączył się do akcji, rzucił wyzwanie swojemu przyjacielowi Davidowi Beckhamowi. Słynny piłkarz szczęśliwie przyłączył się do ruchu i opublikował raport wideo na swojej stronie na Instagramie. W filmie David wykręcił się, mówiąc:

"Panie Richie, jestem gotów wziąć pałeczkę, nie dlatego, że mnie pytacie, ale dlatego, że jestem bardzo szczęśliwy, mogąc zrobić coś, aby wesprzeć wojsko i ocalić ich życie. Przy okazji wypycham na wysokość 44 tysięcy stóp. "

Ostatnia fraza - wskazówka, że ​​pierwsze pompki Guy Ritchie zostały usunięte na pokładzie samolotu.

Czytaj także
  • Poszedł do White Castle: Brooklyn Beckham spoczął na Coachella w modelu firmy Meredith Mickelson
  • Chloe Moretz zareagowała na pocałunek Brooklyna Beckhama na drugą i zdjęła pierścień
  • Brooklyn Beckham poznaje model Playboy Lexi Wood

Beckham rzucił wyzwanie Justinowi Therouxowi i jego 17-letniemu synowi, Brooklynowi, który już wziął pałeczkę.

Filmy na Instagramie od Davida Beckhama:

Film na Instagramie z Guy Ritchie:

Wideo z Instagramu z Brooklyn Beckham:

Film opublikowany przez bb (@brooklynbeckham)