Amber Hurd nie ma jeszcze własnych dzieci, ale to nie przeszkadza jej znaleźć wspólnego języka z potomstwem jej kochanków. Tak więc, 31-letnia aktorka, jako żona Johnny'ego Deppa, dobrze dogadują się z córką i synem, a teraz fascynuje nie tylko miliarder Elon Musk, a jego pięciu synów.

Rodzinny weekend

Teraz Amber Hurd mieszka w Australii, gdzie wraz z jej udziałem kręci zdjęcie "Aquaman". Mimo, że jest zajęty, jej obecny chłopak, założyciel Tesli Ilon Musk, którego fortuna na 2016 przekroczył 10,7 miliarda dolarów, nie pozostawia Amber długo w spokoju. W zeszły weekend para spędzała razem, ale nie razem. W towarzystwie byli synami Ilony, którą urodziła mu jego pierwsza żona Justin.

Эмбер Херд снимается в Австралии в фильме

Amber Heard wystąpił w Australii w filmie "Aquaman"

Publikacja Elon Musk (@elonmusk)

Baw się razem

Przedsiębiorca zamieścił fotoreportaż o wypoczynku z Amber i dziećmi na Instagramie. Zdjęcie przyjaciela z synem, podpisane w ten sposób:

"Sydney to naprawdę piękne miasto!"

Sądząc po zdjęciach i filmach, Hurd nie tylko poznał 12-letnich bliźniaków i 10-letnich trojaczki, ale także komunikuje się z nimi w doskonałej harmonii. Przyjazna kompania, wybuchająca śmiechem, bezmyślnie wygłupiona, a jeden z synów Mask przejechał na plecach kruchą dziewczynę ojca.

Илон Маск с сыновьями

Ilon Mask ze swoimi synami

Илон Маск с Эмбер Херд и сыном

Ilon Musk z Amber Heard and Son

Эмбер Херд верхом на сыне Илона Маска

Amber Hurd Riding Son Ilona Mask

Эмбер Херд с сыновьями Илона Маска

Amber Heard ze swoimi synami Iloną Mask

Czytaj także
  • Fani Elon Musk zbierać pieniądze dla niego ... wygodnym łóżku w biurze
  • Chcesz być maską Ilona? Niech tak się stanie!
  • Amber Heard, zgodnie z obietnicą, pieniądze z rozwodu z Johnny'ego Deppa przekazały na cele charytatywne

Prawie zamężna

Patrząc na idylliczne fotografie, możesz pomyśleć, że Musk and Heard, który potwierdził ich romans w kwietniu, są razem od dawna i wychowują razem dzieci. Jeśli wierzysz, że są wtajemniczeni, stosunki między nimi są poważne i tworzą wspólne plany na przyszłość. Aktorka nie była rozczarowana mężczyznami, gotowa się ustatkować i po raz kolejny spróbować stworzyć silną rodzinę.

Эмбер Херд и Илон Маска в Сиднее

Amber Heard i Ilon Musk w Sydney