Oscar-2016 był znany z wszelkiego rodzaju bojkotów, protestów i ignorowania. Jednak zdaniem publiczności i uczestników wydarzenie miało miejsce całkowicie, a 88. ceremonia została zakłócona z powodu nieuwagi czarnych aktorów i mniejszości seksualnych. Spośród zaproszonych gwiazd tylko nieliczni nie pojawili się w corocznym święcie całego świata kina, w tym w rodzinie Pitt-Jolie.

Czytaj także
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Ignorowanie Oscara jest poważne!

W ostatnich miesiącach para Brada i Angeliny nie pojawiła się publicznie z powodu głębokiego konfliktu rodzinnego, ale fani ich talentu oczekiwali, że zobaczą idoli na czerwonym dywanie przynajmniej osobno.

Bliscy aktorzy sugerują, że rodzina w przeddzień innego skandalu miała miejsce, co było przyczyną nieobecności w Oscara. Być może przyczyną jest zatrudnienie Angeliny w poszukiwaniu materiału do nowego filmu. Pomimo złego stanu zdrowia, aktorka podróżuje po świecie i czerpie inspirację po niepowodzeniu filmu "Cote d'Azur".

W każdym razie, piękna gwiazda gwiazd nie była wystarczająca wśród gości Oscara-2016 świecących przed kamerami.

Брэд Питт и Анджелина Джоли на Оскар 2009 Брэд Питт и Анджелина Джоли на Оскар 2012 Брэд Питт и Анджелина Джоли на церемонии Оскар 2012
Брэд Питт и Анджелина Джоли с сыном на церемонии Оскар 2013На одном из последних Оскаров пара еще была счастливаБрэд Питт и Анджелина Джоли на Оскар 2014