W kwietniu 2016 r. Cały świat pożegnał się z księciem, ale jego piosenki i obrazy, które wielu jego wielbicieli pamięta, nadal inspirują. A więc edycja "Gloss" na okładce sierpniowego numeru zaprosiła mnie do pozowania aktorki i modelki Zoe Saldana oraz nakręcenia kobiety dla słynnego fotografa mody, Sebastiana Kima. To on wymyślił wizerunek Zoe księcia, który jest bardzo gwiazdą.

Sesja zdjęciowa była bardzo interesująca

Jeśli spojrzeć na pokrywę połysku, Saldan można zobaczyć w czarnym welurowym garniturze - jednej z ulubionych szat legendarnego piosenkarza. Nawiasem mówiąc, małe loki na głowie również przypominają włosy księcia.

Następny był obraz w białej bluzce z głębokim dekoltem, koronkowymi wstawkami i żabotem. Obraz uzupełniony jest czarnymi spodniami o wysokim kroju i wystrojem haczyków.

Trzecie zdjęcie stało się bardzo jasne. Zoe pojawiła się przed fotografami w czerwonym spodniowaniu. Obraz uzupełniono lekką jedwabną bluzką z kołnierzem szalowym, spiczastymi zamszowymi butami i czarną laską.

Inni czytelnicy magazynu stają przed serią różnych portretów. Początkowo Saldana nosiła mleczną bluzkę z marszczeniami, koronkami i piórami. Na zdjęciu okazała się bardzo troskliwa, tajemnicza i delikatna w tym samym czasie. Drugi portret był zupełnie inny. Najpierw Zoe zmieniła fryzurę, a na głowie zamiast loków miała wysoką fryzurę. Po drugie, sam obraz okazał się jasny i zimny. Dla tego modelu ubrany był w niebiesko-biało-niebieską kratkę kurtkę z białą bluzką, której kołnierz był zawiązany na dziobie.

Później poszła seria równie interesujących zdjęć. Zoe pojawiła się przed Sebastianem Kim w eleganckim białym stroju spodni z zapięciem dwurzędowym. Wtedy Saldana zaczęła pozować w ruchu. Pierwszym z nich było zdjęcie, na którym był model. Miała na sobie czarne spodnie, białą bluzkę i lśniący długi płaszcz. Na drugim zdjęciu Zoe pojawiła się w lśniących spodniach, białej bluzce wykonanej z cienkiego materiału i czarnych butów. Aktorka na obrazie wystąpiła na podnóżku, coś w rodzaju tańca.

Czytaj także
  • Zoe Saldana: w jaki sposób fitness odnajduje harmonię i staje się wzorem do naśladowania
  • Zoe Saldana, Anne Hathaway, Uma Thurman, Julianne Moore i Hilary Duff wsparli Time's Up w domu
  • Zoe Saldana i Marco Perego pokazali swojego najmłodszego syna Xeny

Wywiad dla magazynu The Edit

Oprócz ciekawej sesji zdjęciowej, miłośnicy talentu Zoya Saldana znajdą dość zabawny wywiad. Oto, co powiedziała o życiu na Dominikanie:

"Przeprowadziliśmy się do małej gminy. Tam panuje jedna religia, kultura i jeden niezmienny stosunek do kobiet. Latynosi są bardzo tradycyjni w stosunku do płci pięknej. Mogę śmiało powiedzieć, że w świecie, w którym żyłem, panują rządzący ".

Potem rozmowa zmieniła się w seksizm w Hollywood:

"Wiesz, kwestia równości jest obecnie podnoszona bardzo często i nie tylko. W końcu, co jest do ukrycia, kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni. Dlatego zawsze mówię: "Hej, producent, zapłać mi więcej, bo kiedy chcesz mnie wciągnąć na trasę prasową, idziesz do mnie, a nie do jakiegoś chłopa".

Ponadto, jak powiedziała Saldana, współistnieją z nią dwie przeciwstawne natury:

"Nawet moja matka o tym mówi. Żartuje, że lubię ocet i oliwę. Jedna strona jest tak delikatna, delikatna i lekka, a druga twarda, wymagająca i surowa ".
Зои Салдана на обложке журнала The Edit Здесь модель очень напоминает Принса Третий образ был очень ярким
На четвертой фотографии Зои получилась задумчивойЯркий и холодный образ от ЗоиЗои появилась перед фотографом в белом костюме
Фотограф Зои запечатлел в движенииУ Зои были и танцыВ 2014 году Зои уже появлялась на обложке The Edit