Miłośnicy wielkich sportów z zainteresowaniem czytają wszelkie materiały, które są istotne dla ich idoli. Są równie interesujące, co jedzą znani sportowcy i jak żyją, i według tego, jaki wzór trenują.

Криштиану Роналду предпочитает еду бедняков

Niedawno okazało się, jaki rodzaj żywności preferuje Real Madryt, jeden z najbogatszych na świecie piłkarzy Cristiano Ronaldo. Okazało się, że ulubionym daniem bogatego i sławnego sportowca jest solony i suszony dorsz, jedzenie ubogich w Portugalii.

Футболист со своей возлюбленной

Bakalao, ten sam dorsz, był popularny wśród biednych Portugalczyków, ale po drugiej wojnie światowej cena tej ryby skoczyła dramatycznie i wkrótce solony dorsz stał się prawdziwym przysmakiem.

Jako dodatek do bakalo, Ronaldo wybiera sałatki ze świeżych warzyw. Szef kuchni portugalskiej drużyny narodowej ostrzega, że ​​ulubione danie piłkarza nie może być spożywane codziennie, ponieważ jedna porcja zawiera 500 kalorii.

Роналду выбирает полезный перекус Co je, a co nie pije Ronaldo?

Piłkarz dzieli się swoją codzienną dietą na 4 posiłki. Zawodnik całkowicie porzucił cukier, ale bierze multiwitaminy i wspólne preparaty, regularnie pije koktajle proteinowe. Aby utrzymać metabolizm w normalnym stanie, Cristiano spożywa dużo warzyw i ziół, przestrzega obfitego schematu picia. Codziennie zużywa około 3000 kalorii. Można powiedzieć, że sportowiec przestrzega diety śródziemnomorskiej, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę skąd pochodzi. W diecie piłkarza przeważają ryby, owoce morza i warzywa. Wszystkie produkty są gotowane na grillu lub pieczone.

Селфи с едой Czytaj także
  • 10 zawodników z listy Forbes o największym rocznym dochodzie
  • Próba nr 2: autor pomnika pamięci Cristiano Ronaldo stworzył nową rzeźbę piłkarza
  • Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo w eleganckich obrazach wzięli udział w ceremonii wręczenia nagród Quina Awards w Lizbonie
Спортсмен не пьет спиртного

Piłkarz nie pije alkoholu, ponieważ nie chce zakończyć życia, podobnie jak jego ojciec, który zmarł z powodu alkoholizmu w wieku 51 lat. Alkohol Ronaldo preferuje świeże soki, ale czasami może sobie pozwolić na kieliszek drogiego wina, na święta, jako wyjątek. Odmówił sosów i prawie nie je potraw.