Po tym jak Miley Cyrus i Liam Hemsworth powrócili do swojego związku, byli niestrudzeni monitorowani przez dziennikarzy. Nowa runda namiętnej powieści artystów rozpoczęła się pod koniec 2016 r., Ale do wczoraj Miley i Liam nie występowali razem na publicznych imprezach. Zrobili wyjątek na premierze filmu "Thor: Ragnarok", aby wesprzeć brata Liama ​​- Chrisa Hemswortha, który grał główną rolę w tym filmie.

Лиам Хемсворт и Майли Сайрус

Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Piękna sukienka Miley i plotki o ciąży

Na premierze Tor: Ragnarok tape w Los Angeles, 24-letni Cyrus pojawił się w dość niecodziennym obrazie. Fani, którzy śledzą życie i pracę artysty, wiedzą, że lekkie, zabawne kwieciste sukienki nie są ubraniami, które można zobaczyć na Miley. Najwyraźniej jednak coś w życiu Cyrusa zaczęło się zmieniać, ponieważ na imprezę społeczną wybrała czarną sukienkę szyfonową z jasnym kwiatowym nadrukiem marki Moschino. Styl tego produktu był dość nietypowy: dopasowano stanik sukienki, na którym przyszyto dekoltowe rękawy, stójkę i krótką spódniczkę składającą się z kilku falbanek. Punktem kulminacyjnym stroju, wykonanym z tego samego szyfonu, był pas, który był zawiązany w pasie z figlarnym ukłonem. Jeśli chodzi o szczegóły uzupełniające obraz, na Miley można było zobaczyć czarne czółenka z wysokimi obcasami, mnóstwo pierścionków i kolczyków z jasnego złota, zabawne kolorowe wsuwki we włosach i lekką wiklinową torbę w dłoniach.

Майли появилась на мероприятии в платье от MoschinoНа голове у Майли было много заколок

Jeśli chodzi o jej kochanka, Liam pojawił się na czerwonym dywanie w zwykłym surowym czarnym garniturze, białej koszuli i ciemnym krawacie. Najciekawsze jest to, że pojawienie się artystów na premierze filmu wywołało wiele plotek, że Cyrus jest w ciąży. Być może był to zabawny pasek, który wizualnie powiększył talię 24-letniej piosenkarki, a może ich rzadki publiczny występ razem.

Фанаты заподозрили у Майли беременность Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Miley Cyrus marzy o małżeństwie z rannym Liamem Hemsworthem

Miley i Liam mają trudny związek.

Fakt, że gwiazdy zaczęły się spotykać, stał się znany w 2009 roku. Ich znajomość wydarzyła się na planie filmu "The Last Song" i wpadła w burzliwy romans. Dość często można było zobaczyć, jak Cyrus i Hemsworth nie tylko pokazują uczucia publicznie, ale także dowiadują się o związku. Mimo to, w 2012 roku, Liam złożył swojemu kochankowi ofertę. Jednak fani nie byli szczęśliwi z powodu szczęścia swoich faworytów na długo, aw 2013 roku w mediach pojawiły się wiadomości, że artyści rozpadli się. To jednak nie koniec ich powieści. Pod koniec 2016 roku paparazzi udało się uchwycić Liama ​​i Miley na ulicy Los Angeles w swoich kamerach. Od tego momentu artyści powrócili do swojego związku, a po pewnym czasie Hemsworth dał Cyrusowi nowy pierścionek zaręczynowy.

Майли и Лиам возобновили отношения в 2016-м году

Miley i Liam odnowili związek w 2016 roku

W jednym z wywiadów Miley powiedziała o jej związku z Liamem:

"Kiedy się zerwaliśmy, było to dla nas bardzo trudne. W tym momencie nie wiedziałem, że to już koniec, a może kiedyś będziemy razem. Przez cały czas, kiedy byliśmy osobno, zastanawiałem się nad tym, co dla mnie znaczył Hemsworth. W rezultacie zdałem sobie sprawę, że nie możesz żyć w całkowitej zależności od swojej ukochanej osoby. Błędem jest, gdy bliscy spędzają cały swój czas razem. Zdałem sobie sprawę, że pewna swoboda w związku jest po prostu konieczna. Osiągniemy więc znacznie więcej, niż gdybyśmy byli ciągle od siebie zależni. "
Майли призналась, что в момент разрыва отношений думала о Лиаме