Ojciec jej ukochanego męża Pippy Middletona został aresztowany i przesłuchany przez policję paryską. Magnat włókienniczy David Matthews został oskarżony o seksualną napaść na nastolatkę dwie dekady temu.

Skandal w szlachetnej rodzinie

W przeddzień, zachodnie media doniosły o szokujących wieściach, które bezpośrednio dotyczą brytyjskiej rodziny królewskiej. We wtorek krewny księcia Williama, 74-letniego Davida Matthewsa, który był teściem jego szwagierki Pippe Middleton, został aresztowany we Francji na lotnisku Orly, przybywając do Paryża.

Джеймс Мэттьюс, Пиппа Миддлтон, Дэвид Мэттьюс

James Matthews, Pippa Middleton, David Matthews

Matthews senior miał udać się na wyspę St. Barth do żony 70-letniej Jane Matthews, ale paryska brygada obrony nieletnich zainteresowała się osobowością przedsiębiorcy.

Здание, где был допрошен Дэвид Мэттьюс

Budynek, w którym David Matthews był przesłuchiwany

Skandaliczne oskarżenia

Policja w Paryżu wszczęła śledztwo w sprawie gwałtu na osobie nieletniej, która rzekomo miała miejsce w latach 1998-1999. Wniosek o egzekwowanie prawa został złożony w zeszłym roku. Tożsamość osoby, która opowiedziała o zbrodni, do której powinna należeć, nie została ujawniona.

Milioner został przesłuchany, po czym, po złożeniu depozytu, został zwolniony na piśmie, aby nie opuszczać miejsca. Dla podejrzanego ustanowiony nadzór.

Дэвид Мэттьюс

David Matthews

Sam David nie skontaktował się z dziennikarzami, a Kensington Palace, najwyraźniej zdezorientowany, nie wie, jak zareagować na tę wiadomość. Oficjalny rzecznik Matthewsa skontaktował się z prasą i oświadczył, że jego klient kategorycznie zaprzeczył zarzutom.

W tej chwili władze decydują, czy przekazać sprawę biznesmena do sądu.

Czytaj także
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Przypomnijmy, że Pippa Middleton została żoną James Matthews 20 maja 2017 r.