Chcesz w to wierzyć, ale 2 marca słynny brytyjski aktor Daniel Craig skończył 50 lat. Przez ostatnie 13 lat aktor poświęcił rolę agenta 007 służbie Jej Królewskiej Mości. Dlaczego rola niebezpiecznego i seksualnego szpiega przerodziła się w karierę aktorską i dlaczego popularność Jamesa Bonda wzbiła się w niebo dzięki serii Craiga? Brytyjscy chirurgowie plastyczni są nieubłagani - ich zdaniem, James Bond, w wykonaniu Daniela Craiga, jest najbardziej nieatrakcyjny. Ma nieproporcjonalne rysy twarzy, duży nos, głęboko osadzone oczy ...

Internauci poszli jeszcze dalej i skrytykowali aktora bez wybierania wyrażeń. Został oskarżony o niski wzrost, a nawet blond włosy nie były plus, ale minus Jamesa Bonda. To prawda, że ​​takie oświadczenia pojawiły się w sieci ponad 10 lat temu, kiedy brytyjski aktor został zatwierdzony tylko do roli agenta MI6.

Актер на съемках одной из частей Бондианы

Od tego czasu ekrany wyprodukowały aż cztery filmy z Craigiem. Aktor jest popularny wśród publiczności, pomimo niedoskonałego wyglądu, a autorzy franczyzy wykorzystali wszystkie możliwe sposoby wpływania na aktora, aby przekonać go, by pojawił się w piątym filmie o przygodach 007.

Jaki jest sekret fascynacji "nieokrzesania" Craiga?

Być może są to specjalne kostiumy specjalnego agenta siedzącego na nim, albo cała sprawa jest w uroku i seksualności, to nie na darmo, że Angelina Jolie kiedyś powiedziała, że ​​Craig całuje najlepiej w Hollywood ... Warto zauważyć, że Brytyjczyk sam wykonuje wszystkie sztuczki w filmach, i nie ma znaczenia, ile to zajmie.

Naszym zdaniem odpowiedź jest prosta: aktor o imieniu Daniel Craig nie ma nic wspólnego z tą pretensjonalną postacią i to jest klucz do jego popularności!

Анджелина Джоли признала сексуальность Крейга Proste pochodzenie super-agenta Jamesa Bonda

Aktor niechętnie opowiada o tym samym pocałunku na planie taśmy przygodowej "Lara Croft: Tomb Raider", ale chętnie odpowiada na pytania dziennikarzy dotyczące jego dzieciństwa, młodości i wczesnej kariery.

Artysta urodził się w Londynie, w obszarze roboczym Chester. Od dzieciństwa był pewien, że połączy swoje życie z teatrem i kinem, aw wieku sześciu lat postawił odpowiednie ultimatum swoim rodzicom.

Od tego czasu facet dosłownie poszedł i spędził noc w kręgach teatralnych, a następnie wstąpił do uczelni profilowej i uniwersytetu. Jednak z ról nie miał szczęścia - cała wina za nie arystokratyczny wygląd:

"Nie wyglądam jak absolwent Eton, spójrz, cóż, który z mnie jest arystokratą? Z tego powodu znalazłem pracę z trudnością. "

Zgadzam się, że facet o twarzy Craiga jest łatwiejszy do zaprezentowania w filmach Guy'a Ritchiego o bandytach i bandytach niż o roli Jamesa Bonda. Kiedy aktorowi zaproponowano ucieleśnienie wizerunku wypolerowanego superszpiegu, mocno wątpił, ponieważ bał się stracić swoją reputację. W Foggy Albion Craig był znany jako aktor teatralny, który może głęboko wniknąć w role i wcielić się w postać. Nie mógł sobie wyobrazić, że sam jeździ Astonem Martinem lub pije martini z lodem.

Дэниел Крейг с женой Super agent na nowy sposób

Co aktor myśli o swojej postaci? W wywiadzie dla Time Out wyznał, że ... żałuje Bonda:

"Zwróćcie uwagę - symbolem brytyjskiej kultury masowej jest nikt inny jak socjopata, samotnik, pracoholik i morderca. Nie może utrzymywać z kobietami żadnego poważnego i trwałego związku. Jestem smutny, kiedy o tym myślę. Bond po prostu śpi z tymi wszystkimi kobietami i ucieka od nich. Tak, prawdopodobnie jest wspaniale, gdy jesteś młody, ale z wiekiem nie jest to po prostu poważne. "

W przeciwieństwie do swojej postaci, aktor był w stanie znaleźć swój "cichy port" w obliczu swojej koleżanki Rachel Weiss. Para jest szczęśliwym mężem przez siedem lat i wychowuje syna Rachel z poprzedniego małżeństwa z reżyserem Darrenem Aronofskym.

Так выглядит самый некрасивый Джеймс Бонд по мнению пластических хирургов

Ale co z martini? Aktor lubi pić kawę espresso rano z miodem, w ciągu dnia pozwala sobie na trochę więcej espresso. I nie chodzi o miłość do zdrowego stylu życia, to po prostu praca, aby być zawsze w formie. Ogólnie rzecz biorąc, Craig, jego mięsiste uszy i niskie pochodzenie, nic więcej i nikt nie musi udowadniać! Dzięki swojej charyzmie seria, której nikt nie traktował poważnie, znalazła nowy oddech. Jakie są opłaty za skrzynkę tylko "007: Współrzędne" Skyfoll "»! W kasie światowej film był w stanie zarobić 1 miliard dolarów. Ten fakt uspokoił aktora, od tej pory nie sądzi, że utknął w roli super-szpiega:

"Nie muszę nikomu udowadniać, że jestem wszechstronnym aktorem, a James Bond nie jest granicą moich możliwości. Mogę robić, co chcę! ".
Принц Гарри общается с Дэниелом Крейгом и другими актерами Czytaj także
  • Daniel Craig jest uznawany za najbrzydszego aktora, który grał legendarnego agenta 007 Jamesa Bonda
  • Nie może być: 15 gwiazdek, które w 2018 roku trafią 50!
  • Daniel Craig marzy o Monice Bellucci

Okazuje się, że aby zaprzyjaźnić się z księciem Harry'm i oczarować Jej Królewską Wysokość Elżbietę II, z racji urodzenia wcale nie musi być arystokratą. Sekretem jest to, że w obliczu prostego faceta, Daniela Craiga, Wielka Brytania znalazła nowy Bond, "Więź z jajami", jak mówi aktor o swoim bohaterze. Jego postać ma ludzkie cechy, jest powściągliwy, prosty i umiarkowanie sentymentalny - po prostu Craig, Daniel Craig. Za to to kochamy!