Czy zauważyłeś, że 4-letni książę George zazwyczaj wygląda jak prawdziwy Spartanin? Przy każdej pogodzie dzieciak chodzi z gołymi kolanami, w szortach, a nawet bez rajstop. Ostatnio w publikacji "Harper's Bazaar" pojawił się ciekawy materiał, który odpowiada na to pytanie.

Почему принц Джордж все время носит шорты

Brytyjski magazyn Harper's Bazaar przeprowadził małe śledztwo na początku tego miesiąca. Asystent został wezwany przez eksperta ds. Etykiety William Hanson. Dzięki niemu udało się dowiedzieć, co następuje - ubrania młodego księcia są hołdem dla brytyjskich tradycji:

"Tak jest po angielsku!" Fakt, że spodnie - to jest odzież dla dorosłych - mężczyźni i młodzież oraz chłopcy są zwykle ubrani w szorty. Te ubrania są swego rodzaju markerem. Oczywiście tradycje stopniowo się zmieniają, ale długie spodnie na chłopcu wciąż są oznaką przynależności do klasy średniej. Rozumiesz też, że ani arystokraci, ani szlachcice nigdy nie będą chcieli porównywać się z klasą średnią. A księżna Cambridge nie jest wyjątkiem.
Шорты это обычная одежда принца Джорджа Ciągłość pokoleń

Czy chcesz dowód? Spójrz na zdjęcia dzieci książąt Harry'ego i Williama! Pokazują, że synowie księżnej Diany nosili dokładnie takie same skrócone spodnie, jak książę Jerzy.

Принц Гарри и принц Уильям с родителями Czytaj także
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!
  • Silnie w ciąży Kate Middleton została złapana w supermarkecie

Ekspert dodał, że brytyjska klasa wyższa zawsze święciła tradycje i potajemnie wyróżniała arystokratów na tle innych obywateli królestwa.