Syn zmarłego Frankie Sozzani, który przez 28 lat prowadził włoski Vogue, złożył ofertę córce i córce redaktora naczelnego amerykańskiej Vogue Anny Wintour.

Romans w stylu Vogue

Wiadomość, że 29-letnia Bee Schaffer, która jest córką Anny Wintour, spotyka się z charyzmatycznym 34-letnim Francesco Carrozzini, synem nie mniej wpływowej kobiety w światowym przemyśle mody Frankie Sozzani, pojawił się w październiku zeszłego roku. Młodzież weszła jako para na premierze filmu dokumentalnego "Frank. Chaos i kreatywność, autor Francesco, który poświęcił swojej matce.

Анна Винтур с дочерью Би Шаффер

Anna Wintour z córką Bee Shaffer

Франка Соццани с сыном Франческо Карроццини

Franca Sozzani z synem Francesco Carrozzini

Анна Винтур и Франка Соццани

Anna Wintour i Franca Sozzani

Pojawienie się Bee w życiu Francesca zbiegło się z trudnym okresem. W grudniu ubiegłego roku jego matka Frank Sozzani zmarła z powodu ciężkiej choroby (prawdopodobnie raka) po długiej walce.

Би Шаффер, Франческо Карроццини и Франка Соццани

Bi Schaffer, Francesco Carrozzini i Franca Sozzani

Oczywiście, reżyser pracujący nad klipami Beyoncé, Nicky Minage, Lenny Kravica, docenił nie tylko zewnętrzne, ale także duchowe cechy wybranego, który pracuje jako producent Late Night With Seth Meyers talk show, nazywając Bi, by się pobrać.

Najmodniejsze wesele stulecia

O zaręczynach Schaffera i Karrozzini, poinformowali wewnętrzni, i po tym, jak przedstawiciel firmy Vogue wyraził oficjalnie potwierdzenie informacji.

29-летняя Би Шафер и 34-летний Франческо Карроццини помолвлены

Zaangażowany jest 29-letni Bi Schafer i 34-letni Francesco Carrozzini

W odpowiedzi na gratulacje z Instagram Story panny młodej, pojawiła się ramka, w której piękny pierścień na tym samym palcu Bi jest wyraźnie widoczny.

Би Шаффер носит помолвочное кольцо

Bee Schaffer nosi pierścionek zaręczynowy

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Anna Wintour wywołała skandal, nie zdejmując okularów w towarzystwie Elżbiety II
  • Kate Middleton i księżna Wessex w Sofii urządzili modne przyjęcie w murach Pałacu Buckingham

Jeśli Anna Wintour ma rękę w organizowaniu obchodów jej córki, to nie ma wątpliwości, że ślub będzie wielkim wydarzeniem, które przejdzie do historii, internauci są pewni. Jednak zarówno Shaffer, jak i Karrozzini są raczej obojętni na modę, więc młodzi mogą nie zaakceptować idei wspaniałej ceremonii.