Ci fani, którzy szczegółowo badali życie i pracę 43-letniej Victorii Beckham, wiedzą, że kobieta aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Teraz projektantka mody podróżuje do Kenii w ramach programu społecznego Sport Relief, który pomaga biednym ludziom w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Виктория Бекхэм

Victoria Beckham

Victoria nauczyła się boksować i odwiedziła szpital

Pani Beckham rozpoczęła swoją podróż po Kenii odwiedzając jedno z boisk sportowych, na którym odbyła treningi bokserskie z lokalnymi kobietami. Najciekawszą rzeczą jest to, że krucha skrzynka Victoria może się udać i doskonale to udowodniła, publikując fotoreportaż na swojej stronie Instagram.

Виктория Бекхэм боксирует

Victoria Beckham Boxing

Po zakończeniu boksu Beckham powiedział te słowa:

"Będąc wśród tych kobiet, które wkrótce staną się nauczycielami, chirurgami, inżynierami, lekarzami i prawnikami, rozumiem, jakie mam szczęście. Omówiłem z nimi dość interesującą kwestię dotyczącą boksu. Wydawać by się mogło, że to sport męski, ale dziewczyny powiedziały mi, że to dla nich wiele znaczy. Okazuje się, że boks może przynieść nie tylko doskonały kształt fizyczny, ale także emocjonalny absolutorium. Mieszkańcy opowiedzieli mi kilka ciekawych historii, które opisywały ten sport. Okazuje się, że potrafi zmienić myśli, sprawić, że ludzie będą bardziej wytrzymali, a nawet zmienią swoje życie. To naprawdę niesamowita rozrywka, której nie można porównać z żadnym sportem siłowym ".
Виктория с местными жительницами

Victoria z lokalnymi mieszkańcami

Następnie Victoria postanowiła odwiedzić szpital w Nairobi, gdzie rozmawiała nie tylko z personelem, ale także z dziećmi, które są tam leczone. O tym, jak odbyło się spotkanie w szpitalu, stało się znane ze względu na fakt, że projektantka opublikowała zdjęcie na temat pracy wykonanej na jej stronie w sieci społecznościowej. Okazało się, że Victoria bardzo kocha małe dzieci, bo w czasie pobytu w szpitalu stale brała w ręce młode pacjentki.

Виктория в госпитале Найроби

Victoria w szpitalu w Nairobi

Виктория держит на руках пациента клиникиВиктория очень любит детей Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Victoria i David Beckham z dziećmi świętowali Wielkanoc podczas meczu tenisa

Beckham żartował na temat jej wieku

Pod koniec rozmowy z miejscowymi Victoria postanowiła nieco rozładować sytuację. Film przedstawiający, jak lokalna dziewczyna wprowadza się do Internetu i mówi, że ma 13 lat. Obok niej jest projektantka mody i mówi:

"Nazywam się Victoria Beckham. Jestem bardzo stary. "
Виктория Бекхэм в Кении

Victoria Beckham w Kenii

Бекхэм с девушкой из КенииВиктория с местными жителями

Victoria z miejscowymi