Błyszczący Vogue postanowił ponownie przejść trudny sposób, aby jego zasoby online były odwiedzane przez jak najwięcej fashionistek. Niedawno zaprezentowali niezwykłą reklamę, w której można było zobaczyć ubrania z wybiegów, które po raz pierwszy pojawiły się przed publicznością na New York Fashion Week. W tym celu Anna Wintour i jej zespół zaprosili najbardziej poszukiwane modele świata mody.

7 modeli tańczyło w rytmach zapalających

Aby zaskoczyć internautów niezwykłym podejściem do reklamy, Vogue gloss postanowił nakręcić teledysk do utworu George'a Michaela Freedom! '90, prawda, we współczesnej interpretacji. Gordon von Steiner został zaproszony jako reżyser, a Irina Sheik, Adrian Lima, Joan Smalls, Anna Evers, Andrea Deacon, Iman Hamam i Grace Hartzel zostali zaproszeni do przedstawienia pięknych dziewic na ulicach Nowego Jorku.

Wideo zaczyna się od pojawienia się Imaana Hammama, Andrei Diaconu i Anny Evers w pięknych strojach kąpielowych przed publicznością. Dziewczęta idą ulicą, a następnie kamera jest przenoszona z jednego modelu do drugiego, który nigdy nie przestaje zadziwiać pięknymi obrazami. Irina Shayk demonstruje wysokie satynowe szorty liliowe i kurtkę z pięknymi futerkowymi rękawami. Adriana Lima pojawi się natychmiast na dwóch obrazach: sukienka z lamparta i czarne spodnie, kurtka i kowbojski kapelusz. Anna Evers będzie ubrana w zieloną koszulę i lekką sukienkę w stylu lnu, noszoną na wierzchu. Joan Smalls będzie tańczyć na dachu domu, ubrana w topowy biustonosz z falbanką i spódnicą w kratę z falbankami i wiele więcej.

Jeśli mówimy o fabule, wszystkie akcje w filmie będą miały miejsce na ulicach Wielkiego Jabłka. Dziewczyny będą śpiewać i tańczyć na ulicy, w hotelu, na dachu, w samochodzie, a także na scenie.

Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • 12 najlepszych modeli ujawniło tajemnice ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Irina Shayk wystąpiła w nowej kampanii reklamowej marki bielizny Intimissimi

Czy George Michael?

Jednak wielu fanów legendarnego 53-letniego Michaela bardziej interesowało się nie pojawieniem piękności w modnych ubraniach w filmie, ale czy sam George w nim uczestniczył. Jak dotąd to pytanie pozostaje bez odpowiedzi, ale najprawdopodobniej słynny Brytyjczyk po prostu pożyczył swoją piosenkę do magazynu Vogue i nic więcej.

Nawiasem mówiąc, w klipie Michaela, który został nakręcony przez reżysera Davida Finchera w 1990 roku, było też wiele pięknych modeli. Cindy Crawford, Tatiana Patitz, Kristi Turlington, Linda Evangelista i Naomi Campbell pojawiły się na ekranie przed publicznością.

Глянец Vogue снять клип на песню Джорджа Майкла Модели натцевали под песню Freedom! ’90 Ирина Шейк
Адриана ЛимаАнна ЭверсИмаан Хаммам, Андреа Диакону, Анна Эверс
Грейс ХартзелДжоан СмоллсКрасивые модели в клипе для журнала Vogue