Okazuje się, że turniej Wimbledon to impreza nie tylko sportowa, ale i świecka. Na przedmieściach Londynu oglądać konkursy najlepszych tenisistów spotykają fanów tej gry, a także gwiazdy z całego świata.

Shake, Cooper, Beckham, Wintour i inni

Wczoraj odbył się ćwierćfinał męski tego turnieju. Przybyło do niego wiele interesujących osobistości, zarówno sportowców, jak i ludzi z dala od niego.

Irina Shayk i Bradley Cooper jako pierwsi zostali sfotografowani przez paparazzi przy wejściu na imprezę. Sądząc po zdjęciach zamieszczonych w Internecie, para nie tylko dobrze sobie radzi w związku, ale ma te same preferencje. Jak się okazało, Irina i Bradley są bardzo namiętnymi fanami, którzy nie spuszczali oczu z boiska podczas całej gry.

Obok nich był inny aktor i koneser tenisa. Jak się okazało, 46-letni Gerard Butler jest również bardzo gorliwym fanem. Przez cały czas mężczyzna nie odrywał wzroku od dworu, wymieniając Coopera z kilkoma zwrotami.

Trzecim ciekawym gościem turnieju Wimbledonu był słynny były piłkarz David Beckham. Przybył na to wydarzenie ze swoimi synami - Cruz i Romeo. Jak tylko były piłkarz usiadł na swoim miejscu, był otoczony nie tylko przez prasę, ale także przez fanów, z którymi wykonał kilka niezapomnianych zdjęć.

Na tym wydarzeniu pojawiła się siostra Kate Middleton Pippa, której towarzyszył jej ukochany James Matthews, a także rodzice Michael i Carol. Kochankowie rozmawiali bardzo ładnie podczas gry w tenisa i nie zauważyli żadnych gwałtownych emocji.

A oto kolejna ciekawa osoba, która pojawiła się na Wimbledonie - Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue. Najwyraźniej 66-letnia gra nie była zainteresowana, ponieważ spojrzała na boisko z znudzonym wyrazem twarzy, ale gdy tylko przerwa się zaczęła, Anna poszła powitać swoich znajomych. Pierwszymi były Irina Shayk i Bradley Cooper, z którymi ikona stylu wymieniała kilka fraz. Potem kobieta zwróciła uwagę na Davida Beckhama. Rozmawiała z nim trochę dłużej, a potem przedstawiła go mężczyźnie.

Inną sławną osobą, która oglądała turniej Wimbledonu była piosenkarka Ellie Golding. Z komentarzy pozostawionych przez fanów tej gwiazdy w Internecie stało się jasne, że 29-letni Brytyjczyk rozczarował ich wyglądem: wyzdrowiała, a suknia, którą wokalista założył na to wydarzenie, nie wystarczyła.

Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Turniej Wimbledon - ważne wydarzenie w świecie sportu

Ta impreza sportowa odbywa się od 1877 roku. Ponieważ udało mu się wygrać wielu fanów i zidentyfikować dużą liczbę bohaterów. Wiele celebrytów i członków dynastii królewskich przychodzi oglądać gry sportowców. Do stałych gości należą między innymi rodzina Beckhamów, Anna Wintour, Prince Harry, Pippa Middleton i jej rodzice, Prince William i jego żona oraz wielu innych.

Ирина и Брэдли умеют болеть Джерард Батлер и Брэдли Купер Дэвид Бекхэм с сыновьями Крузом и Ромео
Дэвид Бекхэм никогда не отказывается от фотографий с поклонникамиПиппа Миддлтон и Джеймс МэттьюсПиппа Миддлтон с папой Майклом
Анна Винтур, Брэдли Купер и Ирина ШейкАнна Винтур познакомила Бекхэма с каким-то мужчинойЭлли Голдинг