Po tym jak gwiazda wybiegu Irina Shayk i jej chłopak, aktor Bradley Cooper zostali ich pierwszymi rodzicami, często można ich spotkać na spacerach. Ten weekend nie był wyjątkiem dla celebrytów, którzy udali się na targ w Santa Monica. Jak na zdjęciach wykonanych przez paparazzi show, wielki kudłaty pies i ich córka Lea zabrali firmę do Iriny i Bradleya.

Ирина Шейк и Брэдли Купер с дочерью и собакой

Irina Sheik i Bradley Cooper z córką i psem

Rodzinne obcasy nie są potrzebne

Ci fani, którzy nadzorują pracę Iriny Shayk, wiedzą, że świeci na wybiegu, wkładając ubrania z nowych kolekcji i pięknych butów. Jednak w życiu Irina przestrzega zupełnie innej zasady w ubieraniu. Kobieta łatwo zmienia swoje wysokie obcasy i ekskluzywne sukienki na wygodne trampki i wygodne ubrania. Pójście na rynek farmy po raz kolejny udowodniło, że dla Szejka najważniejsza jest wygoda.

Ирина Шейк и Брэдли Купер с дочерью

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką

Wychodząc z samochodu, paparazzi zauważyli, że Cooper nosi ich małą córeczkę, a Irina prowadziła smycz dużego, kudłatego psa. W zasadzie nie jest to zaskakujące, ponieważ w tych odmianach gwiazdy pojawiły się ostatnio na ulicy. Jednak z powrotem do ubrania modelu i aktora. Wstrząśnięty marsz na rynek pokazał sportowy wizerunek marki Givenchy, na którą składał się czerwony hudi z postrzępionym dekorem i czarne legginsy z wielokolorowymi paskami. Nogi Iriny, podobnie jak jej towarzyszka, były pełne butów Nike, a na modelu można było zobaczyć okulary przeciwsłoneczne i mały brązowy plecak jako akcesoria. Co do Coopera, aktor również ubrał się we wszystkie dyscypliny sportu. Na Bradley można było zobaczyć czarne spodenki na kolana i ciemnoniebieską bluzę.

Ирина Шейк и Брэдли Купер предпочитают спортивный стиль Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • 12 najlepszych modeli ujawniło tajemnice ich piękna, które są dostępne dla wszystkich

Irina w szczególności odmawia ekscytujących strojów

31-letnia Shake wielokrotnie poruszała temat stylu w życiu codziennym. Oto kilka słów około pół roku temu Irina rozmawiała z jedną z zagranicznych publikacji:

"Mimo tego, że w pracy ubiera się w ekskluzywne stroje i buty na wysokim obcasie, w moim życiu w mojej garderobie nie ma takich ubrań. Preferuję bardzo wygodny styl, na który składają się wygodne buty bez obcasów i wygodne ubranie, z reguły sportowy krój. Ponadto uwielbiam jeansy i różne szorty, łącząc je z koszulkami i koszulkami. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że push-up i pięty nie są kluczem do sukcesu u mężczyzn. Bez względu na rozmiar masz piersi, ale jeśli nie kochasz swojego ciała, nikt nie pokocha tego. To jest moja strategia na to, jak być szczęśliwym w związku. Kobieta przede wszystkim musi kochać siebie, ponieważ zależy od tego, co ona promieniować. Pewna siebie i piękna dziewczyna jest zawsze atrakcyjna, ponieważ jej chód, rozmowa i sposób prezentowania się mężczyźnie zmieniają się. A odzież nie jest najważniejsza. "
Брэдли Купер с дочерью

Bradley Cooper z córką