Supermodelka Emily Ratazhkovsky znajdowała się w centrum skandalu. Wszystko z powodu zamiłowania do ubrań projektowych. W zeszłym tygodniu zaczęła aktywnie promować swoją osobistą stroję kąpielową i markę bikini Inamorata za pośrednictwem portali społecznościowych. Kostiumy kąpielowe, wykonane w stylu retro, Emily próbuje na sobie i swoich bliskich znajomych, w celu publikowania zdjęć na Instagramie.

Модель Эмили Ратаковски продолжает будоражить Сеть пикантными кадрами

Kto by pomyślał, że stroje kąpielowe, tak bardzo lubiane przez subskrybentów, zaradny model po prostu ukradł projektantkę Lisa Marie Fernandez! Oczywiście, Emily nie naruszała samych produktów, ale ich projektu.

Pani Fernandez złożyła pozew, w którym wskazała, że ​​Ratazhkovski skopiował modele swoich kostiumów kąpielowych bez żądania, które zostały wydane w kolekcji Lisa Marie Fernandez 3 lata temu.

Фото коллекции Фернандес VS купальники Ратажковски

Warto zauważyć, że zestawy Ratazkovskiego są znacznie tańsze niż podobny strój kąpielowy Fernandez. Ceny produktów Inamorata wahają się od 80 USD do 160 USD, a bikini od Lisy Marie Fernandez można kupić za 455 USD - 595 USD.

W miarę rozwoju wydarzeń wciąż nie wiadomo. Czy supermodelki będą w stanie udowodnić prawo do korzystania z projektu strojów kąpielowych? Biorąc pod uwagę, że marka konkurentów została zarejestrowana dużo wcześniej i ma pełny monopol na import i eksport produktów, a także wykorzystanie tego wzoru do 2020 r. W UE, piękno Ratazhkovskiego może mieć poważne problemy.

Эмили Ратаковски поделилась новым фото с отдыха на яхте Spacer po jachcie i zdjęcia w stylu nudystów

Sądząc po zdjęciu dziewczyny z portali społecznościowych, sytuacja ta nie przeszkadza jej. Emily Ratazhkovsky nadal aktywnie promuje swoją markę strojów kąpielowych, a czasami robi zdjęcia tego, co urodziła jej matka.

Oczywiście, szczere strzały przyciągają uwagę subskrybentów jednego z najseksowniejszych modeli na świecie.Na drugi dzień pojawiła się na swojej stronie Instagram fotografia, w której pozuje w towarzystwie z przyjacielem. Dziewczyny mają na sobie kostiumy kąpielowe TM Inamorata.

Эмили Ратаковски раскритиковали за голое фото

Prenumeratorzy gwiazdy chwalili jej ciało i niezwykły design jednoczęściowego kostiumu kąpielowego Oczywiście najwyraźniej sławna była taka mała, a ona zawiesiła zdjęcie w nagiej postaci. Na szczęście supermodelki mają coś do pokazania. Pierwszego dnia zdjęcie zyskało około miliona polubień!

Czytaj także
  • Emily Ratazhkovski zaprzecza plotkom o jej ciąży
  • Ślub nie jest przeszkodą: Emily Ratazhkovski nadal publikuje niegrzeczne zdjęcia
  • Pojawienie się Emily Ratazhkovski w afterparty Oscara wywołało wiele plotek na temat jej ciąży

To prawda, że ​​byli tacy, którzy krytykowali płaski brzuch i szczupłe biodra dziewczyny. Co można powiedzieć tylko: smak i kolor ...