Biorąc pod uwagę wizerunki gwiazd na 60. rocznicy ceremonii rozdania nagród Grammy, które odbyły się wczoraj wieczorem w Nowym Jorku, publiczność omawia szczery strój 44-letniej Heidi Klum.

Przyciągaj uwagę

Heidi Klum zna swoją wartość, będąc w stanie pokazać się w całej okazałości. Właściciel rzeźbionej modelki może sobie pozwolić na noszenie każdego stroju bez ryzyka wizualnego dodawania dodatkowych kilogramów.

Хайди Клум на «Грэмми 2018»

Heidi Klum na Grammy 2018

Niemiecka supermodelka postanowiła zwrócić na siebie uwagę, pojawiając się na czerwonym dywanie Grammy 2018 w przezroczystej czarnej sukni Ashi Studio Couture, ubrana w koronkową bieliznę. Wspaniały łuk Heidi uzupełniały czarne sandały na obcasie Giuseppe Zanotti, długie kolczyki i pierścionki Lorraine Schwartz.

Хайди Клум пришла на «Грэмми 2018»Хайди Клум на музыкальной премии  «Грэмми 2018»

Klum z włosami, uśmiechnięta, pozująca w galerii zdjęć i rozmawiająca z dziennikarzami. Przepiękny nastrój jest dość zrozumiały, w przeddzień wydarzenia dowiedziała się o swoim ponownym zjednoczeniu z 31-letnim byłym kochankiem Vito Schnablem.

Топ-модель Хайди Клум

Bez nękania!

Uczestnicy i goście Grammy 2018 poparli protest przeciwko przemocy seksualnej, nierówności między mężczyznami i kobietami w branży zawodowej, wyrażając zgodę na udział w ceremonii z białymi różami. Klum miał kwiat na nadgarstku.

Наряд Хайди Клум Czytaj także
  • Heidi Klum fotografowała topless podczas reszty z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana w szczerej scenerii, by uzyskać męski połysk
  • Wtajemniczony opowiedział, co kryje się za cudownym nastrojem Heidi Klum: "Ona jest zakochana!"

Ponadto, wieczny "anioł" Victoria's Secret, decydujący się wyrazić podwójny protest, specjalnie ubrany w czarną sukienkę. Biorąc pod uwagę otwartość stroju Klum, niektórzy uznali to za prowokujące i trochę nie comme il faut.

Хайди Клум на премии  «Грэмми 2018»