Kontynuując temat omawiania najlepszych strojów minionego Halloween, pośpieszmy się, by zademonstrować raczej niecodzienny obraz 25-letniego Scouta Willisa, który zmienił się w owłosionego faceta o imieniu Scott.

Topless, ale z zakrytym biustem

Najstarsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore na imprezę z okazji Halloween w jednym z nocnych klubów w Los Angeles na jedną noc stała się mężczyzną.

Aby stworzyć obraz dziewczyny podszedł dokładnie i od pięknej blondynki zamienił się w zbyt owłosione macho, oczywiście, z nadmiarem testosteronu. Skautka, nie oszczędzając wiązek włosów i medycznego kleju, ukryła nagie piersi pod sztuczną roślinnością, na twarzy pojawiła się broda i wąsy, a perukę na głowie. Jeśli chodzi o nieogolone pachy, to najwyraźniej są one naturalne.

Scout wszedł w rolę faceta i cały wieczór odpowiedział tylko na nazwisko Scotta.

Kostium ze względu na wiarę

Warto zauważyć, że starsza z sióstr, Willis, a także jej młodsza siostra, Tallula, jest gorącą aktywistką nowomodnego ruchu "Uwolnij swój sutek". Dziewczyna myśli, że kobieta ma prawo pokazywać swoje piersi, kiedy tylko zechce.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Przypomnijmy, że w 2014 roku we wszystkich mediach pojawiły się zdjęcia Scouta rozebrane do pasa. W tej formie przeszła przez Nowy Jork w znak niezgody z zakazem publikowania zdjęć na Instagramie "nago".

Скаут Уиллис для вечеринки на Хэллоуин превратилась в волосатого бородача Скаут наклеила искусственные волосы на обнаженную грудь Скаут не бреет подмышки
Дочь Брюса Уиллиса и Деми Мур попросила, чтобы ее называли СкоттДевушка поддерживает движение «Освободи сосок»Таллула Уиллис не отставала от сестры и нарядилась Памелой Андерсон