Każdego roku, na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia, Stella McCartney organizuje przyjęcie świąteczne, w którym zaprasza wszystkich swoich sławnych przyjaciół.

Duch Świąt

W tym roku Salma Hayek i jej córka, Lindsay Lohan, Dasha Zhukova, Luke Evans, Ronnie Wood i jej żona, przyszli na imprezę projektantów, która odbyła się w jednym ze swoich salonów mody w Londynie, położonym przy ulicy Bruton.

Przybyły, tuż za progiem butiku, spotkali się muzycy przebrani za kostiumy Świętego Mikołaja. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę, każdy otrzymał słodkie atrybuty Nowego Roku - karnawałowe maski i okulary.

Goście rozmawiali i jednocześnie uważali nową kolekcję odzieży marki Stella McCartney.

Czytaj także
  • Stella McCartney zdecydowała się całkowicie zrezygnować z używania naturalnej wełny
  • Kate Middleton i księżna Wessex w Sofii urządzili modne przyjęcie w murach Pałacu Buckingham
  • Stella McCartney: moda i wysoka technologia, aby chronić ekologię Ziemi!

Mod parady

Tego wieczoru na kochankę imprezy była długa czarna suknia i marynarka.

Salma Hayek również preferowała ciemny kolor i nosiła skromną sukienkę w kapeluszu. Jednak w trakcie zabawy 49-letnia aktorka postanowiła rozcieńczyć matowy wygląd krótkim jasnym futerkiem. Eksperci od mody, którzy zgromadzili się tutaj dużo, powiedzieli, że niski Hayek nie może być tak obszerny.

Podążając za Salmą, ten sam płaszcz był noszony przez model Lily Cole, na co ona też nie wyglądała najlepiej.

Żona Abramowicza nie mogła przegapić tego wydarzenia u ulubionego projektanta mody. Dasha Zhukova nie zawracała sobie głowy strojem i wybrała swoją sukienkę z nadrukiem i kożuchami.

Стелла Маккартни считает, что отмечать новогодние праздники никогда не рано Вечеринка проходила в лондонском бутике Stella McCartney У входа играли музыканты в костюмах
Сальма Хайек Актрисе явно не идет эта светлая шубаЛили Коул. Дурной пример заразителен!
Дочь Сальмы 7-летняя красавица ВалентинаДарья Жукова Ронни Вуд в забавных очках  с супругой Салли Хамфрис