Po tym, jak wszyscy fani skończyli rozmawiać o "gorących" zdjęciach 19-letniej Kylie i jej kochankowego rapera Tyga, pojawiła się kolejna sensacyjna wiadomość w Internecie. Z informacji poufnych okazało się, że Jenner w Meksyku potajemnie poślubił jej 27-letniego chłopaka.

Кайли Дженнер и рэпер Tyga

Kylie Jenner i raper Tyga

Mama i siostry Kylie nie lubią Tyga

Po tym, jak fani omawiali soczyste strony zdjęć 19-letniego Jennera, zauważyli, że dziewczyna w jednym ze zdjęć pozuje z pierścieniem na palcu serdecznym. Odtąd Internet pogrążony był w domysłach dotyczących małżeństwa młodej Kylie, ponieważ rozmowy, które kochankowie chcą wziąć za mąż, szły około sześciu miesięcy.

Кайли позирует с кольцом на пальце

Kylie poza z pierścieniem na palcu

Potem jedna zagraniczna publikacja opublikowała wywiad z przyjacielem rapera Tyga, w którym opowiedział o szczegółach tego, co się stało:

"Odpoczywaliśmy w Meksyku i wszystko było w porządku, dopóki nie przybył Chris Jenner. Była głęboko zaabsorbowana. Chris długo rozmawiał z Kylie, ale najwyraźniej nic nie przychodziło, ponieważ obaj byli nieszczęśliwi. Następnego ranka Kylie i Tyga wyjechali z kilkoma przyjaciółmi, a następnie zostaliśmy poinformowani, że pobrali się w sekrecie ".
Поговаривают, что Кайли Дженнер и рэпер Tyga тайно поженились в Мексике Czytaj także
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię córki.
  • Kylie Jenner pokazała wąską talię dwa miesiące po porodzie
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner

Jenner i Tyga mają trudny związek

Następnie w prasie pojawiła się wypowiedź znajomego 19-letniego Jennera, który również podzielił się informacjami z fanami:

"Do tej pory wszystko jest utrzymywane w tajemnicy, ponieważ Chris Jenner tak chce. Kylie i jej mama mają bardzo trudne relacje i nalegała, aby chłopaki zmienili zdanie na temat ślubu. Ale Kylie już wszystko zdecydowała i kłócić się z nią jest bezużyteczna. Wtedy Chris poprosił prasę, aby nie czytała o tym wydarzeniu, ponieważ chce zrobić wspaniały bankiet dla swojej córki. Swoją drogą starsze siostry Kayli w pełni zgadzają się z matką. Nie spodobała jej się również nieoczekiwana sztuczka. Raczej nie jest tak, że ona się ożenił, ale za którą się ożenił. "
Крис Дженнер считает рэпера не подходящей парой для дочери

Prasa zdała sobie sprawę, że młoda Kylie spotkała się z raperem 2 lata temu. Latem 2016 roku dziewczyna zerwała z ukochaną, ale miesiąc później zaczęli się znów spotykać. Na urodziny Jenner Tyga podarował jej eleganckie Ferrari. W listopadzie 2016 r. W Internecie pojawiły się pogłoski o ciąży Kylie, choć jak dotąd nie znalazły oficjalnego potwierdzenia.

Кайли Дженнер и рэпер Tyga, 2014 годКайли Дженнер и рэпер Tyga, 2016 год