Chris Brown ponownie znalazł się w centrum skandalu. Amerykański piosenkarz znalazł się pod śledztwem w związku z biciem kobiety, która chciała go sfotografować.

Incydent w Las Vegas

Incydent wydarzył się na prywatnej imprezie w jednym z hoteli. Według śledztwa, Lizien Gutierrez, która była obecna na uroczystości, zakradła się do pokoju Browna, wyjęła telefon komórkowy i zrobiła zdjęcie wykonawcy, oszołomiona inwazją. Zły, krzyknął na nieproszonego gościa i, nie zastanawiając się dwa razy, uderzył ją pięścią, uderzając ofiarę w prawe oko.

Pomoc lekarki Lizien nie była potrzebna, sama opuściła przyjęcie i udała się na policję, gdzie napisała oświadczenie.

Reakcja celebryty

Podejrzany sam nie komentuje zarzutów, ale przedstawiciele gwiazdy nazywają słowa oszczerstwa i mówią, że nie odpowiadają rzeczywistości.

Czytaj także
  • Chris Brown oskarżony o próbę uduszenia
  • Chris Brown mówił o burzliwych związkach z Rihanną i powodach ich ciągłych walk
  • Chris Brown bezwiednie naruszył decyzję sądu

Zła reputacja

Brown jest znany ze swojego niezrównoważonego i gorącego temperamentu. W 2009 roku otrzymał pięcioletni wyrok w zawieszeniu za pokonanie Rihanny, która była wtedy jego dziewczyną. Chłopak uderzył i prawie udusił piosenkarza, a następnie ukrył się przed organami ścigania.

Крис Браун на вечеринке избил  женщину Предполагаемая жертва певца Лизьен Гутьеррес Исполнитель ударил ее кулаком в глаз
Это не первые проблемы звезды с закономВ 2009 году он избил свою подругу РианнуТогда его приговорили к условному 5-летнему сроку