Chris Brown, od którego Rihanna pili swój czas, przejął starość! Teraz socjopata ponownie dławi kobiety.

Przypadki minionych dni

W 2009 roku, w nocy przed przyznaniem nagrody muzycznej "Grammy", po pijanemu za dużo, Chris Brown, rozgniewany, brutalnie pokonał swoją dziewczynę Rihannę. Piękno Barbados nie mogło tego wytrzymać, a zgłoszenie aktu myśliwskiego, publicznego, doprowadziło go do sprawiedliwości.

Крис Браун и Рианна

Chris Brown i Rihanna

Policja aresztowała Browna i pojawił się przed sądem, chociaż próbował złagodzić RiRi z szczerą skruchą. Muzyk otrzymał pięć lat warunkowo i przez rok był objęty obowiązkową psychoterapią. Leczenie oczywiście nie pomogło ...

Wybuch agresji

Zachodnie media opublikowały szokujące nagranie, które miało miejsce w Miami. Jest to 28-letni Chris Brown, który przyszedł na 2018 Ultra Music Festival, w towarzystwie przyjaciół, odpoczywając w wynajętej rezydencji.

Około dziewiątej rano, śpiąc po imprezie, Brown spędzał czas przy basenie. W pewnym momencie wokalista chwycił stojącą dziewczynę za szyję i zaczął ją udusić. Nie wiadomo, jak zakończyłby się ten incydent, ale na szczęście inna kobieta przyszła na ratunek ofierze.

Крис Браун душит женщину в Майями

Chris Brown dusi kobietę w Miami

Nieszczęśliwe wymówki

W odpowiedzi na falę krytyki i oskarżeń o przemoc, dobry chłopiec Chris twierdzi, że żartował ze swoją dziewczyną i nie wyrządził jej krzywdy. Chcąc usprawiedliwić się przed 42,4 milionami subskrybentów swojego Instagrama, napisał:

"Dziękuję za dzisiejszą dyskusję. Wszyscy doskonale wiecie, że nie będę znowu kroczyć tą ścieżką. Nie muszę się o to bronić. Wszyscy, którzy są blisko, są moimi przyjaciółmi. Bez brudnych intryg. Koniec dyskusji. Miłość
Пост Криса в Instagram

Stanowisko Chrisa na Instagramie

Czytaj także
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Obraz dnia: Niesamowity strój Rihanna na Coachella
  • 12 z naszych gwiazd, które naprawdę chciały być sexy, ale coś poszło nie tak ...

Internauci, patrząc na przerażoną twarz dziewczyny, która została uduszona przez Browna, wciąż mocno wątpią w jego szczerość. A ty?