Wydaje się, że 40-letnia gwiazda filmowa Orlando Bloom, która słynie ze swoich ról w obrazach "Piraci z Karaibów" i "Królestwo Nieba", nie ma zamiaru żałować Katy Perry. Para zerwała około miesiąc temu, ale prasa już pisze, że serce Orlando jest zajęte. Potwierdzając to, paparazzi nagrywali Blooma na swoich kamerach z nową pasją. Była aktorką Niną Dobrev, którą wszyscy znają w serialu "Pamiętniki wampirów".

Орландо Блум

Orlando kwitną

Orlando i Nina znają się od kilku lat.

Wczoraj w Los Angeles, premiera filmu "The Promise". Po nim wielu gwiezdnych gości poszło na afterparty, gdzie niestety nie wolno było fotografów. Miały jednak szczęście po zakończeniu imprezy, ponieważ po raz pierwszy Nina Dobrev i Orlando Bloom nie mogły być nagrywane na swoich kamerach każdego dnia. Najwidoczniej aktorzy postanowili po wakacjach chodzić po Los Angeles, ale nie w pojedynkę, ale w towarzystwie przyjaciół. Jednak stało się jasne, że gdy pojawili się fotografowie, Nina i Orlando byli bardzo zawstydzeni.

Орландо Блум и Нина Добрев

Orlando Bloom i Nina Dobrev

Jeden z przyjaciół Blooma, który również był na after party "Obietnicach", dodał paliwa do ognia. Powiedział dziennikarzom, jak Orlando odnosi się do Niny:

"Bloom jest zachwycony Dobrev. Znali się od kilku lat, aw 2014 Orlando powiedział mi, że zwariował na punkcie Niny. Od czasu do czasu zdarzały się one na różnych imprezach, a po nich Bloom miał ciągle wysoki nastrój. Aktor bardzo lubi pozytywne nastawienie Niny i jej wyrafinowany gust. Jeśli chodzi o dzisiejszą imprezę, aktorzy postanowili otwarcie się bawić w miłości. Ciągle flirtowali ze sobą i komplementowali. Następnie udali się na spacer po Los Angeles. Myślę, że już niedługo Bloom i Dobrev pojawią się przed fotografami jako para. Teraz nie są związani żadnym innym związkiem, więc nie widzą powodu, by ukrywać swoje uczucia. "
Нина Добрев

Nina Dobrev

Czytaj także
  • Katy Perry wyznała ze sceny w miłości Orlando Blooma
  • Zdjęcie dnia: Wysoce ciężarna Miranda Kerr na spacer
  • Reunion: Katy Perry i Orlando Bloom znów są parą

Miesiąc temu Orlando i Nina nie były wolne.

Jeśli chodzi o osobiste życie Blooma i Dobreva, to mają go dość nasycony. Nina przez długi czas spotkała się z aktorem Ianem Somerhalderem, z którym zaangażowała się w serial "Pamiętniki wampirów". Pod koniec 2016 roku okazało się, że aktorzy rozpadli się, a Nina zdobyła serce Austina Stwella, który zagrał w filmach "Obsession" i "Spy Bridge". Jednak związek ten nie trwał długo i, jak pokazuje zdjęcie zrobione wczoraj w Los Angeles, Dobrev spędza wieczory z firmą Blooma.

Нина Добрев и Остин Стоуэлл

Nina Dobrev i Austin Stowell

Orlando od swojej nowej ukochanej nie pozostaje w tyle. Jak wielu już wie, aktor zerwał z piosenkarką Katy Perry miesiąc temu, z którym był razem przez około rok. Z informacji poufnych okazało się, że przyczyną tej przerwy były liczne zdrady Blooma, których Perry odmówił. Teraz wiadomo tylko o jednym. Na początku marca 2017 roku Bloom zmienił Katie z Erin Mackay po dużej ilości pijanego alkoholu na imprezie w Los Angeles.

Орландо Блум и Кэти Перри

Orlando Bloom i Katy Perry