Ukochany Oscar Isaac, który zasłynął z ról w filmie "X-Men: Apocalypse" i saga Gwiezdnych wojen, wkrótce da mu pierwsze dziecko. Elvira Lind jest w ostatnich miesiącach ciąży.

Bardzo w ciąży

W poniedziałek wszechobecni paparazzi ujrzeli 37-letniego Oskara Izaaka na ulicach Nowego Jorku, który, w przeciwieństwie do wielu gwiezdnych kolegów, nigdy nie komentował swoich szczerych uczynków. Aktor przechadzał się ulicą ze swoją dziewczyną. Para wybierała się na kolację w restauracji The East Village.

Przyjaciel Oscara, z luźnymi blond włosami, ubrany był w długą, delikatnie zieloną sukienkę, rozpinany płaszcz i sandały na wygodnym klinie. Nawet wolny strój nie mógł ukryć jej okrągłego brzucha. Oczywiście, bardzo szybko Lind pojedzie do szpitala.

Szarmancki Izaak (w garniturze, koszuli i krawacie pod ciemnym mackintoshem) pod każdym względem zadbał o przyszłą matkę swojego pierwszego dziecka.

Оскар Айзек станет папой

Oscar Isaac będzie tatą

Оскар Айзек и его беременная подруга Эльвира Линд

Oscar Isaac i jego ciężarna dziewczyna Elvira Lind

Оскар Айзек и  Эльвира Линд ждут малыша

Oscar Isaac i Elvira Lind czekają na dziecko

Jak na ironię

Partner Izaaka w obrazie "Życie samo w sobie" Olivia Wilde (ze względu na filmowanie filmu, przyszli rodzice mieszkają teraz w Big Apple) zgodnie ze scenariuszem jest również na rozbiórki. Warto zauważyć, że ostatnio aktorka skarżyła się, że zrobiła bardzo duży i nienaturalny brzuch.

Оскар с Оливией Уайлд

Oscar z Olivią Wilde

Czytaj także
  • Sharon Stone i inne osobistości w noc charytatywną Stephena Tylera
  • Daisy Ridley była zaskoczona sukienką przypominającą torbę na śmieci.
  • Olivia Wilde i Jason Sudeykis świetnie się bawią z dziećmi na Hawajach

Dodajemy o szczegółach relacji między Oscar i Elvira niewiele wiadomo. Miłośnicy spotkali się w 2012 roku, ale bez słów potwierdzili swoją powieść dopiero w 2016 roku, pojawiając się razem na czerwonym dywanie Złotego Globu. Izaak był wcześniej zaręczony z Marią Mirandą, którą znała od dzieciństwa.

Оскар Айзек и Эльвира Линд на церемонии

Oscar Isaac i Elvira Lind podczas ceremonii Golden Globe-2016

Оскар Айзек и Мария Миранда

Oscar Isaac i Maria Miranda